Ігри Oddworld Inhabitants з’являться на РС до Нового року
Розробники Oddworld Inhabitants розповіли сьогодні, що Abe’s Oddysee, Abe’s Exoddus, Munch’s Oddysee і Stranger’s Wrath з’являться на PC в мережі Steam. Реліз заплановано «в цьому святковому сезоні 2010 року», повідомляє VG247 .

Чотири гри будуть видані набором під назвою Oddboxx. Це перший реліз на РС для Munch’s Oddysee і Stranger’s Wrath, в оригіналі видані в 2001 і 2005 році відповідно.

Oddworld Inhabitants Inc. — Американський розробник відео ігор. Компанія, заснована в 1994 році випустила вже безліч продуктів від Oddworld: Abe’s Oddysee, виданої в 1997 до Oddworld: Stranger’s Wrath — в 2005. 16 липня 2010 розробники «Just Add Water» анонсували «кілька проектів», що знаходяться в розробці для «кількох платформ». Після п’ятирічної відсутності на ринку мешканці світів Oddworlds знову з’являться на сцені.

Остання робота команди The Brutal Ballad of Fangus Klot. Fangus Klot здавалася самим амбітним проектом студії з темною містичної атмосферою, яка представить нового персонажа ігрових світів Oddworlds.


Похожие публикации: