Компанія героїв поповнилася двома новими картами
СЬОГОДНІ розробники представили геймерам На офіційному САЙТІ Ігри Дві Нові карти ДЛЯ ММО Компанія Heroes Online. Відразу дві студії, нагороди ігор і користувальницьких ігор розповіли про те, чого можна очікувати від двох нових карт:

Перша карта під назвою Carpiquet перетворить аеродром в поле бою. На карті два гравці з’являться на різних кінцях злітно-посадочної смуги і будуть боротися за контроль локації, ховаючись за будинками як укриття. На карті розташовані дві контрольні точки палива (середній очки палива), у двох протилежних куточках карти, тому ворога можна залишити без пального, але не забудьте взяти під контроль принаймні одну точку. Карта досить вузька, тому на базу ворога потрапити досить просто, а різноманітні елементи оточення відмінно прикриють вас під час відступу.

Друга карта для восьми гравців, жива огорожа блокади є удосконаленням класичної карти для шести гравців. 8 гравцям належить битися серед огорож та дорожніх мереж з метою захопити всі важливі контрольні точки (Перемоги Point) в центрі карти. Командна гра і координація дій стануть найважливішими елементами успіху, особливо поблизу штабу гравця. Битва може закінчитися дуже швидко на одній з баз союзників. Отже тепер можлива gnomograd.com, вона буде веселою і новою для  гравців.

Компанія Heroes Online — багатокористувальницька онлайн стратегія в реальному часі, дія якої відбувається у епоху Другої Світової війни, а саме — під час американського вторгнення в Нормандію.Гра містить багато видозмін перевіреної формули РТС, і більше походить на супровід битв Другої світової війни.


Похожие публикации: