Кооперативний геймплей Red Faction: Armageddon представлений в новому трейлері
Red Faction: Armageddon обзавівся новим трейлером, на якому представлений кооперативний геймплей.

Звичайно, було б краще подивитися власне на сам геймлей, ніж на нарізку з невеликих фрагментів, але вже дуже вражаюче виглядає! Крім того, деякі можливості все ж розгледіти можна, як наприклад воскресіння товаришів.

Если вас интересует web.teobit.ru, то рекомендую вам посетить сайт web.teobit.ru и заказать услуги настоящим профессионалам.

Armageddon побудований на подіях з Red Faction: Guerrilla і з науково-фантастичного фільму Red Faction: Origins. До слова Red Faction: Origins вийде в прокат у травні, щоб співпасти з релізом гри Red Faction: Armageddon.

Вам належить взяти на себе роль експерта-руйнівника Даріуса Мейсона (Darius Mason), який сміється над архітекторами і їх стабільними будовами. Вся дія розвернеться в лінійних, підземних локаціях, а головним ворогом більше не буде фракція Захисних сил Землі. На сцену прийдуть інопланетяни, яких по волі випадку ненавмисно випустив сам Мейсон.

Розробники вибрали для гри движок Geo-Mod 2.0, який дозволить гравцям руйнувати величезні структури з високою реалістичністю. Заради сміху, ви зможете заново відбудувати все, що зруйнували допомогою Nano-Forge здібності.


Похожие публикации: