MassEffect 2 для PS3 не буде приносити в жертву графіком
BioWare запевнила володарів PS3, що готується до виходу версія Mass Effect 2 буде повноцінною, без всяких жертв візуальними ефектами, і буде «також хороша, якщо не краще, ніж версія для Xbox».

Перед покупкой стоит узнать, какие osanteh.ru могут предложить современные производители. Как правило, выбор их в данный момент очень большой.

«Часто при переході на PS3 доводиться зменшувати якість деталізації, а дозвіл ставити менше, ніж 720p, щоб добитися бажаної частоти кадрів», — розповідає продюсер Джесс Х’юстон офіційному журналу PlayStation Magazine.

«Ми цього не зробили. Ми хотіли, щоб гра вийшла такою ж гарною та навіть краще, ніж версія для Xbox ».

Поряд з роботою по збереженню якості графіки, BioWare працювала над «апдейтами движка, які стоять трьох років» і кожен патч і шматочок викачуваного контенту додає до 100 $ і 20 годин додаткового геймплея і витрат розробника.

Версія рольової гри в жанрі наукової фантастики, Mass Effect 2 для PlayStation 3 буде включати в себе інтерактивний комікс, розроблений для введення новачків в історію серії. Ексклюзивний інтерактивний комікс розповідає історію з першої частини Mass Effect, який ніколи не виходив на PS3.

«Я сам не знаю всіх деталей, тому все, що я можу сказати — ми хочемо створити приголомшливі візуальні ефекти, які розповідають основну історію Mass Effect 1. Але повна інтерактивність дозволить вам робити вибір самостійно, який вплине на вашу всесвіт Mass Effect », — говорить продюсер Jesse Houston на форумі BioWare .

Mass Effect 2 виходить в січні, через рік після видання версій для Xbox 360 і PC.


Похожие публикации: