Minecraft оголошений лідером номінантів на приз незалежних ігор
Фестиваль незалежних ігор «Independent Games Festival» анонсував номінантів на нагороду 2011 року.Як і слід було очікувати, список претендентів відразу в трьох категоріях очолює Minecraft, який претендує на приз в $ 20 000 — повідомляє 1UP .

Разом з Minecraft, на приз заявлені Amnesia: The Dark Descent, Nidhogg, Desktop Dungeons і SpyParty.Крім того, IGF відзначив також кілька інших ігор як Neptune’s Pride, Recettear: An Item Shop’s Tale, Super Crate Box, Bit.Trip Runner, і Retro City Rampage, які не були представлені до нагороди.

kinokin.ru и рецензии к фильму

Разом з головним призом, на фестивалі представлено кілька категорій нагород IGF, і Minecraft і Amnesia номіновані відразу в трьох категоріях: обидві гри претендують на головний приз і технічна перевага, а також чудовий дизайн (Minecraft) і чудове аудіо супровід (Amnesia).

Minecraft нічого не варто забрати головний приз, проте ці $ 20 000 будуть краплею в морі в порівнянні зі зборами гри в $ 350 000 в день. Але все ж приз — це реклама і відмінний шанс для розробників зібрати ще більше хрустких доларів.

Церемонія нагородження IGF відбудеться в Сан-Франциско 2 березня.


Похожие публикации: