Modern Warfare 3 або нічого?
Хоча Activision і заявила не багатослівно, що їй не належить таймер, нібито відлічує час до початку вистави Modern Warfare 3. Тим не менш, не ясно Кому належить даний таймер п ДоменFindMakarov.com . Таймер, що з’явився в мережі нібито свідчить, що Activision готується представити сиквел шутера від першої особи в середу.

За однією з версій таймер передбачав, що компанія готується представити гру на GDC. Modern Warfare 2 також була вперше продемонстрована публіці на цьому ж заході два роки тому.

TVGB і Joystiq хором отримали промо-теги, як передбачалося від Activision, які вели на сайт. Посилання також містила інформацію про персонажа MW2 Шепарда, а на іконці сайту коштує зображення обличчя Володимира Макарова. ЗАРАЗ Шепард замінений На Людини У червоному . Поки точно ідентифікувати особистість персонажа не представляється можливим. Таймер так само став червоного кольору.

Журналіст Джефф Кейлі з сайту GTTV У своєму блозі У неділю висловив припущення, що цей сайт є рекламною акцією креативного агентства Ми можемо прикидатися, що працює над якимось проектом, який представить в середу. Але до сих пір не зрозуміла зв’язок цього проекту і розміщених зображень персонажів Modern Warfare.

Ми уважно стежимо за розвитком подій. На момент написання цієї новини таймер показував 2:14:22:29:40.


Похожие публикации: