Mortal Kombat не буде видана в Австралії
Перезавантаження Mortal Kombat не з’явиться в Австралії, як повідомив видавець Warner Bros.Entertainment. Не дивно, адже в Австралії до сих пір йдуть дебати про прийняття нового рейтингу R18 +.

Анонімне джерело повідомив IGN , що австралійська комісія рейтингу ігор заборонила файтинг на території країни. Винне у всьому неприкрите насильство на екрані.

«Довгоочікувана відео гра Mortal Kombat під виданням Warner Bros. Interactive Entertainment (WBIE) в Австралії, відхилена Australian Classification Board і не буде видаватися в Австралії », — йдеться в заяві видавця. «Ми дуже розчаровані тим, що Mortal Kombat, одна з найстаріших і успішних франшиз, не зможе потрапити в руки австралійських геймерів».

«WBIE не стала б поширювати контент, невідповідний аудиторії. Ми розуміємо, що не весь зміст гри підходить для всіх категорій населення, але ми випускали гру для дорослої аудиторії і все стане на свої місця, коли в Австралії з’явиться рейтинг R18 +. Як член iGEA, Warner Bros. зараз розглядає всі варіанти, щоб видати гру ».

Гра повинна була з’явитися в Австралії 21 квітня на платформах PlayStation 3 і Xbox 360.

Це вже далеко не перший випадок, коли австралійці позбавляються всіх касових блокбастерів і новинок в ігровому світі. Alien vs Predator не пройшла кастинг до Австралії, Left 4 Dead 2 піддали жорстокій цензурі. Постраждали від відсутності належного рейтингу і Fallout: New Vegas, і Call of Duty: Modern Warfare 2. Федеральний міністр внутрішніх справ Австралії Брендан О’Коннор (Brendan O’Connor), пообіцяв представити новий рейтинг для дорослих R18 + в середині року .


Похожие публикации: