Motorstorm Apocalypse отримає підтримку рулів Logitech
Директор Motorstorm Apocalypse Метт Саутерн (Matt Southern) підтвердив в твіттері, що гра буде підтримувати кермові периферійні пристрої від Logitech.

«Мені дозволили розповісти, що MotorStorm Apocalypse отримає безкоштовне оновлення, де буде інтегрована підтримка рулів Logitech, правда здорово? Ні? Упс », — йдеться в твітів.

Після перенесення релізу внаслідок землетрусу і цунамі в Японії два тижні тому, Motorstorm Apocalypse в Британії вийде на PS3 в наступний четвер. А російські геймери вже давно насолоджуються третім у серії Motorstorm консольним релізом.

Гра містить нову ігрову механіку, що включає такі елементи, як водіїв-персонажів з прологом і епілогом, гонки в нічний час, ведення війни між фракціями неігрових персонажів під час гонок і просунуту настройку транспортних засобів — від етикеток і фарбування до оновлень продуктивних елементів, одержуваних за перемоги в гонках. Крім гонщиків на треках знаходяться негоночние машини і пішоходи.

У грі представлений мультиплеер для 4 гравців у режимі спліт-скрін чи для 16 гравців онлайн. Поєднати обидва режими також ніхто не забороняє. Для любителів створювати власні режими розробники надали Game Mode Creator, який дозволить створювати і ділитися користувальницькими режимами гри, які можна налаштовувати на свій розсуд, включаючи машини, деталі та графіку.


Похожие публикации: