Mythic прикриває сервера Warhammer Online
Три сервера Warhammer Online припинять своє існування: Iron Rock і Volkmar в США, а також європейський сервер Carroburg. Розробники Mythic почнуть переносити персонажів на наступному тижні, перед тим, як остаточно «прикрити лавочки».

Резиденти Carroburg переїдуть в Drakenwald. Населення Iron Rock і Volkmar будуть шукати нове житло в Gorfang. Щоб «спростити» міграцію Drakenwald і Gorfang стануть мульти-серверами, тобто серверами, де гравцям можна буде вибирати: персонажів з двох фракцій: Порядку та Руйнування. Кількість доступних слотів для персонажів також збільшено до 20.

Главам гільдій нададуть можливість переїхати разом зі своїми «підлеглими» в новий світ. Через три тижні Carroburg, Iron Rock і Volkmar підкоряться долі і будуть переведені на Legacy сервера — туди, де персонажів створювати просто не можна.

«Геймплей наших користувачів — те, про що ми дбаємо в першу чергу і цінуємо дуже високо», — обіцяє Mythic на офіційному сайті гри . «Ми провели глибокий аналіз, перш, ніж прийняти це непросте рішення. Нам здається, що ці зміни підтримають існування кращих RvR серверів. Дякуємо за гру!Побачимося на поле бою! »

Загальне населення світу Warhammer Online зашкалює за 12 мільйонів активних передплатників.


Похожие публикации: