Nadeo випустила перший скріншот TrackMania 2
Nadeo випустила перший скріншот сиквела до неперевершеному симулятору Trackmania 2

Разрабочтікі опублікували скріншот на форумі Maniaplanet на цьому тижні. Вперше гру представили офіційно майже рік тому на прес-конференції Ubisoft на E3 в червні 2010.

Спочатку розробники планували запустити бета версію в кінці 2010 року, однак команда представників досі відмовляється відповідати на запитання, коли ж з’явиться бета.

Оригінальна TrackMania пропонує геймерам взяти участь на гоночні боліди в запаморочливих і витіюватих заїздах на неймовірних в прямому сенсі треках. Ганяйте на шалених швидкостях по більш, ніж 200 виробляють враження треках, повним ухилів, петель, турбо-прискорень та інших особливостей.

У TrackMania 2 розробники обіцяли створити подібний з попередніми серіями геймплей. У симуляторі будуть представлені різноманітні ігрові режими і звичайно ж мультиплеер, включаючи кооперативний режим і онлай змагання.

Nadeo вирішили залишити редактор рівнів в грі, тому можете бути впевнені — кількість треків не вичерпається ніколи. Більш того, розробники пообіцяли запровадити в гру «ManiaScript» — систему, яка дозволить додавати нові можливості на трек.

У сиквелі з’явиться нове оточення, під назвою Долина та Каньйон.


Похожие публикации: