Насильство над дітьми в трейлері до Dead Island не виходить за рамки моралі Deep Silver
Deep Silver наполягає, що насильство над дітьми, представлене в трейлері , не було використано в експлуататорських цілях.

Трейлер Dead Island показує маленьку дівчинку в режимі зворотного перемотування, яка разом зі своїми батьками приїхала на тропічний острів і стала жертвою зомбі, а потім випала з вікна.

Деякі вважали сцену жіводерской. Інші звинуватили видавця в порушенні табу. Ерік Уолпо з Valve розповів Eurogamer, що цю сцену «було неприємно і важко дивитися». Але для продюсера Deep Silver, Себастьяна Реіхерата (Sebastian Reichert), насильство над дітьми — спосіб додати реалістичності творінню Techland.

«Мені шкода людей, які не бачать, що в трейлері поігбло ще 25 чоловік», — говорить він. «Вони ходять всюди, намагаючись з’їсти ваші мізки, але вони все одно мертві».

«Грубо кажучи, вбивати людей — це табу. Як тільки ви торкаєтеся теми зомбі, вам доводиться зіткнутися з вбивством людей, по-іншому ніяк. Так, в трейлері є і діти. Але я не розумію, чому люди вважають це над-жорстоким. Просто тому, що ми розмазали її по землі або щось в цьому роді ».

«Вона випала з висотної будівлі на початку ролика, або в кінці. Ми переконалися, що не перестаралися. Нам не потрібно було нагнітати обстановку. Ми не робили з цього криваве місиво ».

«Звичайно, ми розуміємо, що якби це був інший персонаж — було б зовсім інше почуття. Але, в кінцевому рахунку, інші люди теж загинули. Так і повинно бути, якщо сцена зроблена реалістично ».

Dead Island, пригоди у відкритому світі від першої особи з голодними зомбі, билa практично невідома доти, поки Deep Silver не випустила минулого місяця один із кращих трейлерів для відео ігор в історії.

Як би там не було, Реіхарт згоден, що включати в гру дітей-зомбі, значить зайти надто далеко.

«Тому що у вас будуть проблеми з правами та ESRB», — пояснює він. «Це погано позначиться на віковому рейтингу».

Але є й інша причина, по якій в Dead Island не буде дітей-зомбі.

«Ми думали про те, щоб включити дітей у грі. Але які переваги гра отримає від цього? Який сенс включати в гру більш слабкого персонажа? З точки зору геймплея, це б шокувало людей. Гра і без того досить драматична. У нас тепер достатньо напруги і розчленування в грі. Можна сказати, що гра і так достатньо жорстока. Діти там не знадобляться ».


Похожие публикации: