NCSoft посилила безпеку в Aion
Розробники Aion, NCSoft випустила новий апдейт. Новий патч торкнеться систему безпеки, зокрема додасть кілька додаткових питань безпеки для всіх акаунтів.

Розробники нагадують на офіційному сайті : «Щоб переконатися в цілості ваших даних, завжди вказуйте унікальний пароль, який ви не використовуєте для входу на електронний ящик, форуми або вебсайти».

Також NCSoft додала нову функцію, яка буде перевіряти чи знаходяться гравці в мережі. Щоб запобігти неавторизований доступ до аккаунту, гравцям доведеться підтверджувати особистість при вході в аккаунт на іншому комп’ютері.

Aion — багатокористувацька рольова онлайн гра, розроблена компанією NCsoft і випущена у вересні 2009 року в Європі. Що робить Aion відмінною від інших східних MMORPG, так це можливість використовувати вільний політ, як частина біти і використання концепту PvPvE (гравець проти гравця проти монстрів). Гра являє 3 раси: елійци (Elyos), Асмодіане (Asmodians) і раса NPC балаури (Balaur).Aion: Tower of Eternity має унікальною системою PvPvE і працює на технології CryEngine.

Події в Aion проходять на планеті Атрея (Atreia). Населення планети живе не на поверхні, але усередині планети. Асмодіане живуть на верхній половині планети, а елійци — на нажних. На нижню частину Атрей надходить більше сонячного світла, ніж на верхню, тому світ елійци — яскраве місце, повне життя, поки Асмодіанци живуть у темряві.

Площа між двома половинами називають Безоднею (Abyss), і саме там гравці можуть відчути всю унікальність режиму PvPvE.


Похожие публикации: