Нова гра «KAROS Початок»
Хочу вам повідомити, що стартувало відкрите бета-тестування (ВБТ) нової безкоштовної он-лайн ігри «KAROS Початок»! Гра вже придбала безліч шанувальників по всьому світу, тепер «KAROS: Початок» і в Україні.У вас є можливість одним з перших дізнатися всі секрети у грі Karos online, оцінити всі класи персонажів і висловити свою думку з необхідним змінам.

Всесвіт Karos online — це захоплююча сага про героїчні подорожах в чудово оформленому, самобутньому світі Азмар. Історія про чотири раси, які ведуть боротьбу зі злом, що прийшло у світ, і їх нелегких долях повних пригод і барвистих незабутніх подій. Вам необхідно вирішити від особи якої раси ви виступите на захист Азмара і визначитися в класі. На ваш вибір чотири раси і сім класів, кожен з яких унікальний і в наслідок може розвинутися ще кілька разів.

Karos — це барвистий світ з чудовою неповторною графікою. Дизайн локацій і рівнів відповідає героїчній атмосфері гри і виконаний дуже добре. Кожна область, в якій ви побуваєте, буде виконана з барвистих пейзажів, від яких не просто відірвати погляд. Не кажучи вже про музику, гідною захоплювати і чудово доповнювати атмосферу, що відбувається на екрані, змушуючи вас вжитися в образ персонажа. Все це разом надовго захопить вас у незабутніх пригодах по світу Азмара.

Данная игра успешно разработана потому что it-well.ru партнеров были приняты до выхода проекта конкурентов.

Крім того, Karos постійно росте і розвивається. У гру невпинно додаються нові елементи. Зростає світ, розвиваються персонажі, назустріч їм виходять все нові і нові, монстри один жахливіше іншого. Все це чекає вас абсолютно безкоштовно! Приєднуйтесь до гри, мандрівник. Вирушайте у мандри прямо зараз, і хто знає, може саме від вас залежить доля цього світу!Перед початком гри рекомендую подивіться відеоогляд.Похожие публикации: