Новий тізер-трейлер Battlefield 3 являє літаки і танки в грі
Battlefield 3 не був би повноцінним продовженням франшизи, якби в ньому не було літаків, танків та іншої військової техніки. Судячи по новому тизер-трейлеру, DICE не збирається відступати від традиції -відео з літаками і танками розташоване тут .

Представник EA недавно розповів, що гра з’явиться вже цієї осені, але вже можна говорити і про більш конкретну дату — 2 листопада 2011 року. Це означає, що Battlefield 3 швидше за все буде битися з Call of Duty вже в цьому році. Здається EA наступає на п’яти Activision.

Варто, однак відзначити, що це все ще залишається чутками до офіційного підтвердження видавцем EA або розробником — DICE. Можливо, ця дата може бути просто попередньою для EA, але є ймовірність, що гра дійсно вийде саме в призначений термін.

Одиночна кампанія в Battlefield 3 буде походити на лінійний тип геймплея, який став популярним завдяки Call of Duty. Беч додав, що в той час як є і хороші ігри з відкритим світом, «у більшості випадків сендбокс гри складні, нудні і з ними важко розібратися і тому вони не дуже популярні».


Похожие публикации: