Огляд фотоапарата Canon EOS 5D Mark III Body
Процесор DIGIC 4 від Canon сумісний з датчиком зображення EOS 5D Mark II, що забезпечує чудову передачу кольорів та точні переходи напівтонів. DIGIC 4 також забезпечує моментальну готовність камери до роботи після включення, автофокусування з пріоритетом особи в режимі зйомки з використанням РКД-видошукача і додаткову функцію запису відео у форматі HD.

Високі значення ISO

При зйомці з рук в умовах низької освітленості www.sotmarket.ruпередбачає високі значення ISO до 6400. Під час нічної зйомки, коли використання спалаху небажано, значення ISO можна збільшити до неймовірної величини — 25600.

Відео у форматі Full HD

EOS 5D Mark II пропонує не тільки виключні функції для фотозйомки, але і можливість запису відео у форматі Full HD (1080). Можна знімати відео на карту пам’яті, зберігаючи при цьому можливість фотозйомки. HDMI-роз’єм дозволяє переглядати відзнятий HD-матеріал та фотографії на екрані HD-телевізора.


РК-екран 3,0 «високого дозволу

РК-дисплей Clear View з діагоналлю 3,0 «має дозвіл 920 000 точок, широкий кут перегляду та подвійне покриття антивідблиску, що забезпечує детальність при перегляді зображень у різних умовах. Видошукач відображає на РК-екрані зображення в реальному часі, пропонуючи три режими автофокусування : Швидкісний, По зображенню і По зображенню з розпізнаванням осіб, при якому виконується фокусування на розпізнаних в кадрі особах.

До 3,9 кадрів в секунду

EOS 5D Mark II забезпечує безперервну зйомку зі швидкістю до 3,9 кадрів в секунду. При зйомці зображень в JPEG і їх збереженні на карту пам’яті UDMA максимальна довжина серії може бути обмежена тільки місткістю карти пам’яті.
9-точкова система інтелектуального автофокусування + 6 допоміжних точок автофокусування

Точність автофокусування забезпечена системою автофокусування Canon, яка використовує 9 довільних точок і 6 допоміжних точок автофокусування.

Інтегрована система очищення EOS

Вбудована система захисту від пилу Canon передбачає три способи захисту зображень від пилу: зниження кількості пилу всередині пристрою; вбудований механізм очищення датчика; можливість визначення скупчень пилу для видалення з допомогою ПО Digital Photo Professional (входить в комплект).

Міцний і компактний дизайн

Завдяки конструкції з магнієвого сплаву, функції захисту від впливів навколишнього середовища і надійності затвора, розрахованого на 150 000 спусків, EOS 5D Mark II чудово підходить як для зйомки в студії, так і за її межами.


Похожие публикации: