Оголошена дата релізу F1 2011
Також розробники пообіцяли видати гру на портативних платформах 3DS і NGP, які вже знаходяться в розробці. F1 2011 готує та ж команда, що і трудилася над F1 2010.

Рід Кусенс (Rod Cousens), виконавчий директор, розповів, що F1 2011 буде «безумовно не просто доповненням з кількома новими треками і пілотами». Кусенс додав, що Codemasters шукає способи розширити бренд у новому році за допомогою браузерної гри і гри в мейнстрім форматі, націленої на молоду аудиторію.

Він також розкрив таємницю про те, що серія формули дебютує на КПК в наступному році, нарівні з 3DS і PSP2. F1 2010 мала величезний успіх і займала перші місця в чартах. Формула залишається на вершині симуляторів мотоспорту та є найпопулярнішою серією після футболу. Тому Codemasters хочуть залишити за собою лідируючі позиції.

 Лучший трекер vip-torrents.com.ua только качественные релизы.

Компанія має ліцензію на видання F1 франшизи до 2012 року, тому ще як мінімум два симулятора побачать світ. Але Кусенс вже дивиться в майбутнє: «Ми хочемо зробити гру складніше, на скільки це можливо. Ми не хотіли б передавати всі наші нові розробки та технології, але хтось все ж може нас обійти ».


Похожие публикации: