Оголошена дата релізу Ghostbusters: Sanctum of Slime
Представники Atari представили світла дату релізу свого нового екшна Ghostbusters: Sanctum of Slime, який з’явиться в мережах Xbox Live Arcade і PlayStation Network 23 березня, в середу.

На жаль ні слова поки що не було сказано про версію мисливців за привидами для PC. Офіційне підтвердження дати релізу надійшло з твіттера Twitter .

Источник http://ukrforex.ru/yak-zarobyty-na-foreks

В Sanctum of Slime оригінальну четвірку замінили безликими персонажами, якими, власне, і належить грати геймерам. Як пристойні жителі Нью Йорка, команда буде всіма силами, і звичайно протонними бластерами, боротися з нечистю, щоб відвоювати місто і зануритися в незабутні пригоди.

Ghostbusters являє собою шутер від третьої особи, який пропонує гравцям відчути на собі, що значить бути мисливцем за привидами і битися з містичними потойбічними силами. Гравці досліджують оточення на кожному етапі в пошуках паранормальної активності і привидів.

У грі також будуть гігантські і могутні боси, які не здадуться без бою. Щоб їх здолати гравцям буде потрібно кмітливість і основне ігрове зброю — протонні гармати. Також розробники обіцяли представити в грі Плазмовий Індуктор і ферміонів Шок.


Похожие публикации: