Оголошена дата релізу Operation Flashpoint: Red River
Codemasters анонсували дату релізу для свого військового симулятора. Реліз Operation Flashpoint: Red River відбудеться в квітні.

Геймери зі США отримають гру 21 квітня, в той час, як європейська ігрове ком’юніті зможе познайомитися з новоспеченим шутером 26 квітня. Гра вийде на PC, PlayStation 3, іXbox 360, як повідомляє Gamespot .

Tv-Moscow Осуществляет такие услуги как — www.tv-moscow.ru
В Москве и Московской области

Codemasters заявляють, що в грі буде представлена ??кампанія з 10 місій, які можна буде проходити в кооперативному режимі до 4 гравців, а також новий режим Fireteam Engagements, який дозволить влаштувати перестрілку одночасно з чотирма гравцями. Гравцям належить організованою командою утримувати хвилі супротивників, і рятувати морпіхів на вертольоті під безперервним градом куль.

Operation Flashpoint: Red River, як і її попередник Operation Flashpoint: Dragon Rising являє собою тактичний шутер від першої особи, розроблений Codemasters.

Історія шутера розгортатиметься в Таджикистані в 2013 році. Мужду Афганістаном і Китаєм ось-ось спалахне очереденой військовий конфлікт. Долини, міста і гори Таджикистану можуть стати кривавим фронтом для повстанців-партизан Армії Визволення Народів, і корпусом морських піхотинців США.

Гравцям представиться можливість визначити результат війни. На полі бою перемагають не ті, у кого найбільша гармата чи серце, але самі розумні і кмітливі бойци.В грі буде представлений режим кооперативного мультиплеера для чотирьох гравців, кілька класів бійців: Гренадер, Скаут, Стрілець і Кулеметник, а також підтримка вертольотів, літакових атак, мортир та інших смертоносних знарядь війни.


Похожие публикации: