Оголошена дата відкритої бета Killzone 3
Killzone 3 увійде в стадію відкритого бета тестування третього лютого і пробуде там до 15 числа, як підтверджує Sony. Гру можна скачати з магазину PlayStation Store, в якій можна буде потрапити в три многопользовательских онлайн режиму і оффлайн режим.

Вас интересует www.fanatu.com на сайте www.fanatu.com

Guerrilla Warfare, яка підтримує до 16 гравців, являє собою класичний Team Deathmatch, в якому команди будуть намагатися набрати один на одному якомога більше фрагов, поки таймер не проб’є фінальний гонг.

Warzone — 24 гравця максимум повернуться в Killzone 2, де будуть битися в багатокористувацької компанії з 5 випадково вибраних міні-місій.

Operations — 16 гравців змагатимуться в новому режимі, який являє собою сюжетний геймплей, що складається з серії лінійних місій.

І нарешті, Botzone — офлайновий режим, «ідеальний для тих, хто шукає важелі управління грою, знайомиться зі зброєю або картами перед тим, як зануритися в живій бій проти інших геймерів», як повідомляється на PlayStation Blog .

У бета версії буде тільки одна карта, «розтягнута і асиметрична» Frozen Dam. Реліз шутера від Guerilla Games запланований на 25 лютого ексклюзивно для PlayStation 3.


Похожие публикации: