Оголошено точна дата релізу Dead Rising 2: Case West
Наступне доповнення для Dead Rising 2 під назвою Case West, вийде 27 грудня, як заявив сьогодні видавець Capcom.

У новій чолі повернення героя оригінальної серії Dead Rising, фотожурналіста Френка Уест. Він об’єднається з Чаком Гріном, щоб потрапити в Phenotrans Facility і викрити компанію в її брудні справи.

За даними Eurogamer , розробники з Blue Castle пообіцяли нові створити нові комбо зброї, нових ворогів, на яких це саме зброю і можна буде випробувати, а також повернення Уест з його камерою з першої гри, що дозволить відобразити на плівку найнеймовірніші і красиві вбивства.

Крім Уест, очевидно, фанати серії зможуть побачити до болю знайомі по першій частині особи з оригінальної серії 2006 року. В одиночному режимі геймери будуть грати за Чака, а Френк буде простим штучним інтелектом, невразливим в одиночній кампанії.

Case West, як і пролог Case Zero стане ексклюзивним доповненням для Xbox 360. Але не турбуйтеся, щасливі володарі PlayStation 3. Компанія Capcom обіцяла втілити гру і для PS3, незважаючи на те, що гра виходить ексклюзивно для Xbox Live Arcade. Тому залишається схрестити пальці і набратися терпіння.


Похожие публикации: