Operation Flashpoint: Red River — шутер «для думаючих людей»
Тім Браун (Tim Browne) з Codemasters пояснив, чому Operation Flashpoint: Red River є тактичним шутером, а не шутером від першої особи в аркадном стилі. На Games Developer Conference, в інтерв’ю зGameFront , Браун розповів про бажання фірми бути доступною і веселою, тому гра також не стала повномасштабних військових симулятором.

«Ми вирішили створити щось середнє між симулятором і реалістичним військовим шутером … тому він вийшов дуже хорошим», — сказав Браун. «Я знаю, що у вас є багато аркадних шутерів і вони вже набридли до смерті. Людям набридають такі ігри, і тому їм хочеться знайти щось нове, щось, що ми називаємо тактичним шутером ».

«Це гра для думаючих людей», — уклав Браун.

 

Історія шутера розгортатиметься в Таджикистані в 2013 році. Мужду Афганістаном і Китаєм ось-ось спалахне очереденой військовий конфлікт. Долини, міста і гори Таджикистану можуть стати кривавим фронтом для повстанців-партизан Армії Визволення Народів, і корпусом морських піхотинців США.

Больше шутеров  flash.porti.ru вы найдете на сайт нашего партнера. Игры онлайн стали очень популярные, так как они не требуют установок на компьютер, а всего лишь доступ к интернету.

Гравцям представиться можливість визначити результат війни. На полі бою перемагають не ті, у кого найбільша гармата чи серце, але самі розумні і кмітливі бойци.В грі буде представлений режим кооперативного мультиплеера для чотирьох гравців, кілька класів бійців: Гренадер, Скаут, Стрілець і Кулеметник, а також підтримка вертольотів, літакових атак, мортир та інших смертоносних знарядь війни.

Red River з’явиться в продажу 21 квітня в Європі і 26 квітня в США на РС, PS3, and Xbox 360.


Похожие публикации: