Опубліковані документи розробки оригінальної Grand Theft Auto
Grand Theft Auto колись була відома під назвою Race’n’Chase і готувалася вийти на SEGA Saturn і Nintendo 64. Race’n’Chase включала в себе режим, де гравці могли грати за поліцейських і ганятися за злочинцями, кидаючись в локацію, оголошену по радіо.

Якщо вірити Майку Дайллі (Mike Dailly), члену команди розробників оригінальної GTA, і документам опублікованими їм — все було саме так.

«Метою Race’n’Chase є надати гравцям можливість отримати задоволення, прив’язати їх до гри за рахунок мультиплеєра з швидкими гонками та аваріями», — йдеться в документі.

«Гравці зможуть водити машини і можливо інший транспорт, як човни, вертольоти або вагонетки.Машини можна буде красти, ганяти, розбивати і все це буде відбуватися на великій карті. Також гравці зможуть виходити з машин, щоб вкрасти іншу. Це означає керувати вразливим пішоходом на короткий час. Спроба крадіжки автомобіля може привести до увазі з боку поліції ».

У документі також обіцялося, що «гравець зможе переїхати в інше місто після того, як виконає достатню кількість завдань». Як би то не було «гра закінчується, коли персонажа вбивають або ловить поліція».

Рекомендую поиграть в браузерные игры, найти полный список можно на сайте http://kibergrad.net

Але будьте обережні, адже на вулицях «завжди будуть прогулюватися пішоходи». «Їх можна буде збивати на машині», — вказується в документі: «включаючи школярів дамочок і собак».

Оригінальна Grand Theft Auto вперше з’явилася на PC і PlayStation в 1997 — із затримкою в один рік.Попередня дата релізу була призначена на 4 квітня 1995 року, але дизайн закінчили тільки 31 травня того ж року. Движок гри був закінчений у січні 1996 році і заключний етап, альфа тестування закінчився 1 квітня 96 року.

Гра була остаточно готова до 1 липня 1996 року. Все інше — історія, яку ми всі добре знаємо.


Похожие публикации: