Опубліковані системні вимоги для Operation Flashpoint: Red River
Codemasters опублікували сьогодні мінімальні вимоги для свого підготовлюваного шутера від першої особи Operation Flashpoint: Red River. Як повідомляє Eurogamer, вам знадобиться 1 GB оперативної пам’яті, 6GB місця на жорсткому диску і з’єднання з Інтернет для активації.

Повний список системних вимог виглядає наступним чином:

  • Операційна система: XP 32bit/Vista/Windows 7
  • Процесор: AMD Athlon 64 X2 Core 2 duo 2.4 Ghz
  • Пам’ять: 1GB RAM (2GB Vista / Windows 7), 6GB вільного місця на жорсткому диску
  • Відео карта: ATI Radeon X1800, NVIDIA GeForce 7800
  • З’єднання з Інтернетом для активації гри
  • Для гри онлайн активуйте онлайн аккаунт за допомогою ключа продукту. Один акаунт можна активувати тільки одним ключем.

Історія шутера розгортатиметься в Таджикистані в 2013 році. Мужду Афганістаном і Китаєм ось-ось спалахне очереденой військовий конфлікт. Долини, міста і гори Таджикистану можуть стати кривавим фронтом для повстанців-партизан Армії Визволення Народів, і корпусом морських піхотинців США.

Як розповіли в Codemasters, Red River буде такіческім шутером для «думаючих людей».

«Ми вирішили створити щось середнє між симулятором і реалістичним військовим шутером … тому він вийшов дуже хорошим», — сказав Браун. «Я знаю, що у вас є багато аркадних шутерів і вони вже набридли до смерті. Людям набридають такі ігри, і тому їм хочеться знайти щось нове, щось, що ми називаємо тактичним шутером. Це гра для думаючих людей », — уклав Тім Браун (Tim Browne).

Сіквел до шутеру 2009 року, Dragon Rising, з’явиться на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 21 квітня.


Похожие публикации: