Опубліковано нове відео до гри FEAR 3
FEAR 3 буде включати в себе 4 типи мультиплеера, кожен з яких абсолютно не схожий на інший. Що Day 1 Studios зробили з багатокористувацької компонентою в FEAR 3, так це використовували філософію «включити все, крім кухонної раковини».

Різні режими включають в себе десматч, кооперативний режим і режим сценарію, який поєднує в собі обидва перші типу. Таким чином, кожен зможе знайти для себе режим до душі.

Если вы хотите приобрести ogonek.org вас очень обрадует, на сайте ogonek.org

Познайомитися з геймплеєм мультиплеера вже можна навіч. Розробники випустили новий трейлер, щоб не бути голослівними. Відео розташоване у відповідному розділі з грою .

Шутер-ужастик від першої особи, FEAR 3 з’явиться в Європі в п’ятницю, 27 травня. Якщо ви пам’ятаєте дівчинку Альму з першої гри, то будете заінтриговані, почувши, що в третій частині належить грати за двох її синів — Поінт Мена і Пакстона Феттель. Один буде майстром гармат і уповільнення часу, інший буде володіти телекінезом.

«У FEAR 3 ми хотіли розширити нашу аудиторію», — розповів головний системний дизайнер Паркер Гамільтон (Parker Hamilton).

«Геймінг розвивається і став включати в себе все більше соціальних аспектів та люди хочуть грати разом. Ми сподіваємося, що ми зможемо просунути франшизу на новий щабель еволюції і запропонувати новий погляд, який сподобається новим гравцям. Ми безумовно зацікавлені привернути увагу до франшизі ».


Похожие публикации: