Патч для Test Drive Unlimited 2 з’явиться через 2 тижні
Патч для онлайн рейсинга Test Drive Unlimited 2 вийде через два тижні. «Ми попрацювали з деякими питаннями», — повідомляє маркетинг директор Namco Bandai Лі Кіртон (Lee Kirton) в твіттері.

На офіційному форумі Test Drive Unlimited 2 , лідер ком’юніті, GMDestra, опублікував деякі виправлення і поліпшення, які з’являться для Xbox 360 версії рейсинга від Eden.

Предлагаем посетить вам наш сайт о испанском городе Торревьеха. Если вы хотите подать свое объявление на нашем сайте, то наша vtorrevieje.com — это то, что вам нужно.

Патч принесе з собою:

  • Поліпшення процесу входу в аккаунт, що дозволить поліпшити з’єднання з грою
  • Збільшення стабільності мережевих з’єднань для всієї функціональності мультиплеера
  • Виправлення пошкодження файлів
  • Функції Club і MyTDULife
  • Кооперативні гонки
  • Погодні умови, які будуть змінюватися онлайн і оффлайн

Test Drive Unlimited 2 з моменту релізу відчував безліч проблем, як повідомляли гравці. PC версія страждала від цілого ряду технічних неполадок, аж до неможливості увійти до системи. Володарі консолі також повідомляли про подібні помилки поряд з іншими багами в грі.

Test Drive Unlimited 2 — гоночна гра з відкритим світом, розроблена компанією Eden Games і опублікована компанією Atari. Test Drive Unlimited 2 містить абсолютно новий острів Ібіцу, з більш ніж 2,000 милями доріг, а також гавайський острів Оаху з першої гри Test Drive Unlimited. Інші нові особливості включають динамічні погодні ефекти, цикл зміни дня і ночі і покращене моделювання пошкоджень машин. У грі рясніють нові машини, в тому числі і абсолютно новий клас позашляхових транспортних засобів, мотоцикли для колекціонування, гонки, круїзи і аварії.


Похожие публикации: