PC версія Fable III не буде «наполовину закінченим портом»
Несподіваний реліз скріншотів пішов за довгим перебуванням в тіні РС версії Fable III. Нові скріншоти розташовані у відповідному розділі гри . Розробники тим часом запевняють фанатів, що РС версія не буде просто «наполовину закінченим портом».

«Ми сподіваємося, що володарі РС версії зможуть сказати, що вони очікували від гри саме такого геймплея, а не будуть засмучені наполовину закінченим портом», — говорить провідний дизайнер Джош Аткінс (Josh Atkins) в інтерв’ю з Rock Paper Shotgun. Но а если вы хотите приобрести не дорогие: часы, видео регистратор или какую либо одежду, рекомендую посетить http://bestchinashops.ru/aliexpress/, китайский гипермаркет по аналогу амазон.

«Не будемо переходити на особистості, але люди намагаються випустити свої ігри на РС як можна швидше. Вони в найкоротші терміни роблять порт замість того, щоб створити відповідний для платформи геймплей ».

Аткінс сказав, що розробка РС версії Fable III стала результатом прохань фанатів, але також зізнався і в очікуванні фінансової віддачі від проекту.

«Я знаю багатьох людей, які грають на РС. Тому я не думаю, що справа стосується бізнесу. Я не знаю, скільки людей купує РС гри онлайн, але це значна цифр а ».

Для команди розробників, працювати над РС версією було як повернутися додому і подумати, що фанатам може сподобатися у версії для цієї платформи.

Нові можливості, реалізовані в РС версії, включають настроюється рівень складності, система менеджменту власністю, дружній інтерфейс для управління мишею і багато-багато виправлених багів.

PC версія Fable III готується до виходу в травні.


Похожие публикации: