Перехід Age of Empires Online під крило Gas Powered Games був добровільним
Кріс Тейлор (Chris Taylor) з Gas Powered Games прокоментував перехід Age of Empires Online під крило іншого розробника, зазначаючи, що перехід цей був полюбовний. В інтерв’ю з Big Download , Тейлор розповів, що робота над Age of Empires допомогла істотно налагодити зв’язки з Microsoft.

«У нас були чудові стосунки, і ми підтримуємо їх протягом кількох років», — сказав він. «Мені здається, коли вони шукали розробника для роботи над франшизою, ми були в їхньому списку … і звичайно, будучи локальної студією, нам було легше налагодити зв’язок і почати роботу над проектом».

Хоча Gas Powered Games тепер повністю відповідає за нову гру, спершу команду взяли для розробки контенту, не заглядаючи в далеке майбутнє.

«Спочатку нам довірили роботу над змістом, і ми не сильно заглиблювалися в угоду між Microsoft і Robot, та нам це й не потрібно було», — говорить Тейлор. «У міру просування розвитку нашого партнерства, розмови зайшли про те, щоб зробити нас провідним розробником і ми скористалися шансом».

Тейлор зазначив, що працювати і з Microsoft, і з попередніми розробниками гри було «одне задоволення».

Microsoft повідомила в кінці лютого, що Robot Entertainment знята з розробки Age of Empires Online.Раніше команда розробників з Robot трудилася, щоб не тільки воскресити франшизу, але і зробити з неї ММО. В одному з інтерв’ю представник Microsoft розповів, що так і було задумано. Патрік Хадсон (Patrick Hudson), самий відповідальний чоловік за розробку гри, пояснив, що зміна розробника була запланована спочатку.


Похожие публикации: