Підтверджено реліз Angry Birds на Wii і 3DS
Феноменальне додаток для мобільників, Angry Birds, з’явиться на Nintendo 3DS і Wii. Розробники з Rovio Mobile відповіли позитивно на питання геймерів про те, чи відбудеться реліз гри на «Wii and 3DS в цьому році». В планах Rovio випустити першу серію Angry Birds, Angry Birds Seasons і готується до виходу сиквел Angry Birds Rio. Всі ігри можна буде викачати з інтернету.

Приготовление reaijobinet.ru не займет у вас много времени. Узнай рецепт на reaijobinet.ru

Як повідомляє 3DS Focus , новина прийшла від співзасновника Remedy Петрі Джарвілехто (Petri Jarvilehto), який нещодавно приєднався до Rovio Mobile. Джарвілехто зайняв пост віце президента в «консольному» відділі фінської студії.

Виконавчий директор Rovio Мікаель Хед (Mikael Hed) сказав: «Ми хочемо зробити Angry Birds франшизою-довгожителем a, і ми розглядаємо консолі в якості способу надати гравцям більше захоплюючий, потужний і чарівний геймплей».

Джарвілехто додав: «Мені здається, ми знаходимося на самому початку, і з переходом на консолі у нас буде можливість створити саме те, що ми хочемо».

У Angry Birds гравці розстрілюють пташками укріплення, в яких ховаються злобні свині, викрадачі пташенят. 12000000 копій на поточний момент розлетілося по всьому світу з Apple’s App Store.


Похожие публикации: