Пітчфорд не хоче жити в світі без Дюка Нюкема
Ренді Пітчфорд (Randy Pitchford), бос Gearbox розповів, що особисто йому Duke Nukem потрібен як повітря, адже Duke Nukem Forever буде розміром «з 4-5 Call of Duty».

«Коли Дюка не стало, я жахнувся і зрозумів, що ми — єдині люди в цьому світі, хто може врятувати його, і ми були зобов’язані зробити це», — говорить головний виконавчий директор в інтерв’ю з CVG. «Мені довелося вирішувати, чи варто було братися за цю авантюру. Це великий ризик … Але Дюк унікальний — немає нікого і нічого більше в цьому світі, як він, і він мені потрібен. Потрібен так, що я не хочу жити в світі, де Дюка не існує ».

Пітчфорд впевнений на рахунок розміру і якості гри.

«Ми зробили досить велику гру. Близько 14-18 годин геймплея, це як 4-5 Call of iplayz.ru».

CVG задав питання і про сексизм Дюка.

«Дюк НЕ жінконенависник. Він егоцентричний і все в світі крутиться навколо нього. А жінки можуть запропонувати йому щось, чого не можуть запропонувати чоловіки. Тому, якщо для Дюка жінки нічого не означає, це тільки тому, що вони — не Дюк Нюкем », — парирував Пітчфорд.

«Але насправді він любить жінок і ризикує, щоб врятувати їх. Це посил всієї гри. Було б здорово колись побачити жіночу версію Дюка, який би вона була ».


Похожие публикации: