Пітчфорд пояснив перенесення релізу Duke Nukem Forever
Глава Gearbox, Ренді Пітчфорд (Randy Pitchford), пояснив останню затримку релізу Duke Nukem Forever.

«Крім жартів — ми серйозно думали, що гра вийде в травні», — говорить Пітчфорд в інтерьвю з Eurogamer. «Ми не можемо точно передбачити дату релізу, але ми віддані своїй справі і поставленим цілям, тому ми б уклалися в термін».

Виконавчий директор компанії зміг би укластися в термін, але вирішив не ризикувати якістю Duke Nukem Forever на 12 році розробки, враховуючи, що фанати вже давно втомилися чекати.

«Нам дуже допомагають фанати, які також чекають релізу гри, як і ми. Постійна підтримка фанатів творить дива моралі і допомагає створювати якісний контент в здорових робочих умовах.Для фанатів, як мені здається, невеликий перенесення дати релізу — правильне рішення », — додає він.

Доля Duke Nukem Forever з кінця минулого століття перебувала на волосині, до того, як Gearbox врятувала серію. Вчора страшні сни фанатів знову стали реальністю — реліз був перенесений з травня на червень. Розробники оголосили про це вельми оригінальним способом — в, мабуть, першому трейлері анонсує перенесення релізу , але все ж фанати затримали дихання до червня.

Якщо вірити Пітчфорду, можна дихати спокійно — Duke Nukem Forever обов’язково з’явиться на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 14 червня в США і 10 червня в Європі і Азії.


Похожие публикации: