PlayStation готує багатокористувацький режим Sackboy’s Prehistoric Moves для Little Big Planet
PlayStation випустить багатокористувацький режим для Little Big Planet в наступному місяці. Sony зробила офіційну заяву на блозі PlayStation цього ранку.

Підготовлюваний до виходу платформер, під назвою Sackboy’s Prehistoric Moves, підтримує типові рівні Little Big Planet для чотирьох гравців. Однак є й невеликі зміни: для гри потрібно один контролер PlayStation Move і до трьох контролерів DualShock. Один гравець буде використовувати Move для вибуху ящиків, переміщення по платформах і відкриття замків, щоб розчистити шлях для трьох інших користувачів.

Ваш Вопрос Магазин Молодёжной Одежды?
Все Ответы На Вопросы с fashion-boutique.com.ua в www.fashion-boutique.com.ua в режиме онлайн!

Гра буде доступна для передплатників PlayStation Plus, які отримають її безкоштовно 7 грудня. Потім, тижнем пізніше, кожен зможе придбати Sackboy’s Prehistoric Moves в магазині PlayStation Store. І нарешті, гра буде включена у видання Little Big Planet 2, яке планується випустити 18 січня наступного року.

Little Big Planet — платформер від компанії Media Molecule, представлений на GDC 2007. У грі користувачі можуть створювати власні рівні за допомогою всебічно продуманих наборів інструментів, легко керованих за допомогою контролера PlayStation 3.

Little Big Planet представляє собою двомірний платформер, де в якості персонажа гравці управляють Сакбоем (Sackboy). Сакбе може бігати, стрибати, піднімати і використовувати об’єкти ігрового світу. В LittleBigPlanet можна грати поодинці і многопользовательском режимі до 4 гравців. Можливо, найважливіший аспект Little Big Planet — повна свобода гравця в маніпулюванні ігровим світом. Багато уваги приділено створенню користувацьких рівнів та наповненню їх різними предметами: зміями, скейтборду, ящиками, бульбашками. Після створення власного рівня гравці можуть подорожувати в ньому разом зі своїми друзями.


Похожие публикации: