Президент Electronic Arts розповів про важкі часи
Electronic Arts не хоче більше залишатися в бізнесі фільмів-ігор, в якому одного разу компанії вдалося домогтися успіху.

Президент торгової марки EA Games, Фран Гибо (Frank Gibeau) розповів, що ігри, створені на основі фільмів, як Джеймс Бонд і Володар Кілець більше не приносять привабливих сум видавцеві.

«Якщо ви хочете створити хіт, то вам доведеться дати грі час, щоб досягти якості», — говорить він. «Дні ігор за ліцензією пройшли, як часи динозаврів».

«Розваги — ризикований бізнес. Як і технології. Разом, розваги та технології являють собою бізнес з величезними ризиками »- продовжує Гибо. Electronic Arts зазнала суттєвих змін з 2007 року, про які Гибо також поділився з журналом Develop . Як каже президент, найголовнішим, на що він звернув увагу після отримання поста була якість.

«Ми продавали ігри, які були не дуже хороші, вони виходили з запізненням і в теж час в компанії були культурні проблеми. Я хотів створити найкращу ігрову організацію в світі. Два роки, тому коли я прийняв кермо влади, якість була неважливим. У нас було багато франшиз і багато з них були в поганому стані. Need for Speed ​​скочувався вниз за якістю, Medal of Honor практично не існувала.Коли я прийшов у компанію, для мене було очевидно, що в кращою в світі компанії повинна бути своя культурі ».


Похожие публикации: