Продуктивність РС в 10 разів могутніше консольної
PC не просто трохи потужніший, ніж PS3 і Xbox 360 — вони в 10 разів могутніше. Чому ж тоді PC гри не в 10 разів краще за своїх консольних еквівалентів. Через докучливого Windows DirectX API.

«Забавно. У нас часто буває в 10 разів більше потужності, ніж на Xbox 360 або PS3 для обробки графіки, але очевидно, що ігри не виглядають в 10 разів краще », — говорить глашатай AMD Річард Хадда (Richard Huddy) в інтерв’ю з Bit-Tech. «Значною мірою так відбувається тому що DirectX з’являється на шляху, добре це чи погано».

Хотите установить у себя хорошее nadzor.net.ua ? Вам поможет nadzor.net.ua

Хадда додає: «Я кожен раз чую від розробників — приберіть API».

DirectX створений Microsoft. Щоб запустити гру під Windows — однієї з найпопулярніших операційних систем на PC — потрібен DirectX. Це просте умова, DirectX контролює те, що може робити ваша відео карта. На консолі все відбувається по-іншому: розробники можуть програмувати безпосередньо.

«Дайте розробником доступ до устаткування на самому мінімальному рівні, і вони зможуть винаходити, що безсумнівно принесе певні незручності Microsoft», — продовжує Хадда. «Якщо обійти API, тоді люди зможуть обробляти все, що можна тільки уявити. Не тільки, що вони можуть бачити, але взагалі всі — і ми можливо побачимо революцію візуальних ефектів ».

Що ж це за розробники, які змогли б програмувати безпосередньо на РС запитаєте ви? Творці Crysis — Crytek.

Xbox 360 підтримує DirectX 9.0c. PS3 не використовує DirectX, оскільки це технологія Microsoft. Новітня версія DirectX — 11.


Похожие публикации: