Prototype 2 анонсований на VGA
Prototype 2 анонсований на VGA. Розробники з Radical представили нового головного персонажа, сержанта Джеймса Хеллера, який полює за Алексом Мерсером після подій з першої частини гри.

Також було підтверджено, що сюжет гри буде розгортатися зі слоганом «Убий свого творця». Судячи з усього, Алекс буде полювати на винуватця свого нового буття як мутанта в той час, як за ним буде полювати сержант Хеллер.

Предлагаем комплекс услуг: добавление объявлений, а также выделение объявления. Доска объявлений ПАТАРИЯ - удобный и понятный интерфейс, широкий охват аудитории и доступность.
www.патария.рф

Раніше Activision запустила тизер-сайт і власне уривок з трейлера, представленого на VGA. На сайті красувався тільки лисий чоловік, який розглядав стіну, прикрашену короткими нотатками в детективному стилі, а тепер там же з’явилося і відео з кадрами з Prototype.

В оригінальній грі головний герой — Алекс Мерсер, лисий чоловік був «створений» за допомогою генетичних мутацій, які зробили з нього супер мутанта. Але новий відео-тізер розкриває всі карти. Або в Activivsion забули, що користувачі можуть натискати на паузу і «ловити» картинки з Prototype, або компанія просто здалася і не хочеться більше «дражнити» геймерів.

Як повідомляє VG247 , гра запланована на 2012 рік. Розробники промовчали про те, на яких платформах вийде екшн.


Похожие публикации: