PS3 версія Portal 2 буде дружити з РС і Мас версіями
Версія головоломки від першої особи, Portal 2, для PlayStation 3 від Valve буде підтримувати кроссплатформенную гру і чат в PC і Mac версіях. Також Portal 2 може похвалитися особливою системою збережень гри.

Крім того, PS3 версія відкриє доступ до Steam Play версіями абсолютно безкоштовно, якщо геймери зв’яжуть свої акаунти в PlayStation Network і Steam — повідомляє Eurogamer .

Популярный российский avtomania.tv — новинки фотогалереи, актеры, новости и много качественной информации на проекте.

«Ми пообіцяли геймерам на E3 що Portal для PS3 буде кращою консольної версією продукту», — говорить бос Valve Гейб Ньювелл (Gabe Newell). «Працюючи разом з Sony ми визначили набір рис, які на нашу думку будуть відповідати запитам гравців. Ми сподіваємося продовжувати розвивати наше співробітництво, початок якому поклав Portal 2, додати ще більше можливостей в Steam і розвивати функціональність з подальшими оновленнями і релізами додаткового контента ».

Глава проекту Джош Уеіер (Josh Weier) додав: «Ми розробляли Portal 2 для PS3 з максимальною простотою для геймерів. Володарі PS3 зможуть просто вкласти Blu-ray диск в PS3, приєднатися до аккаунту в Steam з гри, і всі їх друзі в Steam зможуть спілкуватися з ними в чаті ».


Похожие публикации: