Рейтинг R18 + в Австралії з’явиться тільки після ретельного зважування всіх за і проти
Генеральний прокурор Австралії, Роберт Кларк (Robert Clark), сказав, що рішення з питання рейтингу R18 + вимагає акуратного аналізу і ретельного зважування всіх за і проти, якщо такий повинен з’явитися в Австралії.

В інтерв’ю з The Age, Кларк сказав, що уряд насторожено ставиться до пропозиції введення нового рейтингу.

Приемы психологической характеристики и образ печорина в романе «Герой нашего времени», подробнее на сайте schooltask.ru

«Для цього буде потрібно ретельний аналіз і публічні дебати», — говорить він. «Уряд упевнений, що внесена пропозиція дозволить легалізувати гри з високою якістю графіки, сповненими насильства, включаючи насильство проти поліції та громадян».

Директор австралійського лобі християн, Род Уард (Rob Ward), звинуватив Класифікаційну комісію в тому, що вона «спить за кермом» в той час, як невідповідні рейтингом MA15 гри з’являються на прилавках. Але, незважаючи на те, що «немає причин вводити категорію R18 +», Уард вважає за доцільне створення злощасного рейтингу, щоб «вистрілити над вухом» комісії.

Остаточне слухання по питанню рейтингу R18 + в Австралії має відбутися в липні. Останньою жертвою недосконалості класифікаційної системи відео ігор в Австралії став відомий фатінг Mortal Kombat. Видавець Warner Bros. подавав апеляцію до суду в надії, що австралійські фанати все ж зможуть отримати можливість долучитися до гри, але суд відхилив позов.

«Ми дуже засмучені, що гра не пройшла класифікації. Ми хочемо подякувати тисячі фанатів Mortal Kombat в Австралії і по всьому світу за їх підтримку під час апеляційного процесу », — звернувся видавець до геймерам.


Похожие публикации: