Рекордна кількість очок в Space Invaders потрапить в Книгу рекордів Гіннеса
Світовий рекорд, поставлений 27 років тому у відео грі був побитий. Британець знайшов на запорошений полиці акраду, яка пролежала там більше 20 років.

Як повідомляє Kotaku , 38-річний Джастін Бакстер (Justin Baxter) поставив рекорд в Cosmic Monsters — в клоні Space Invaders, який він знайшов у старому шафі, завалялися на смітнику з 1990 року. Бакстер зумів набрати 145 680 очок в порівнянні із зареєстрованим рекордом 1983 року — 105 310 очок.

«Мені завжди хотілося дізнатися, як це розповідати людям, що я є світовим рекордсменом і тепер я зможу це дізнатися», — розповів Бакстер SWNS. «Хоча, я не знаю чи будуть вони вражені».

Новинний сервіс Small World News Service, який повідомляв новина, вказав у списку Книгу рекордів Гіннеса як сертифікованого уповноваженого органу для обох марок. Twin Galaxies, розробники оригінальної аркади Space invader є офіційним постачальником рекордів для Книги Гіннеса, проте компанія на надає рекорди для клона, Cosmic Monsters. Чи потрапить Бакстер в Книгу рекордів Гіннеса поки залишається невідомо.


Похожие публикации: