Реліз портативної версії Monster Hunter привів до зльоту продажів PSP
Серія ігор Monster Hunter допомогла продажам PSP злетіти до небес. Кількість проданих консолей PlayStation Portable подвоїлася з виходом Monster Hunter тиждень тому.

Геймери японського ринку придбали майже 100 000 PSP на цьому тижні, в порівнянні з 40 тисячами минулого тижня. Судячи з тенденції, Monster Hunter може потрапити в руки більше 4 мільйонів геймерів в Японії.

У порівнянні з недавнім випуском на японський ринок контролера Kinect, який розійшовся кількістю в 26 000 копій, PSP тримає велику половину консольного ринку. Нижче представлені точні цифри:

PSP — 96,601
PlayStation 3 — 29,058
Wii — 27,851
Xbox 360 займає лише сьоме місце з 7083 примірниками проданих приставок за тиждень. Як припускає Kotaku , такий бум викликаний виданням Monster Hunter для PSP.

Monster Hunter — серія фентезі відео ігор, яка почалася з виданням Monster Hunter для PlayStation 2 від компанії Capcom. Як і передбачає назва, гравець бере на себе роль мисливця за монстрами в фентезі просторі, виконує квести, ловить і знищує монстрів. Франшиза пішла в двох напрямках: одна гілка — багатокористувацькі онлайн ігри, а інша — серія для портативних консолей.


Похожие публикации: