Реліз Shift 2 відкладений на тиждень
Реліз рейсинг симулятора від Slightly Mad Studios, незрівнянного Shift 2: Unleashed, затримується на один тиждень. Спочатку планувалося видати гру 25 березня, але дату перенесли на 1 квітня.

У прес релізі, який сьогодні помітив MCV , EA згадала, що Unleashed «приїде на полиці європейських магазинів 31 березня». Таким чином в Європі гра з’явиться в четвер, 1 квітня.

Хотите создать свой uspeh-spain.com? Тогда вы попали по адресу. Сотни предлоений покупки бизнеса по всей Коста Бланке.

Shift 2 стане прямий спробою EA відібрати лідерство у Sony з її Gran Turismo і позмагатися з серіями Forza від Microsoft. Торік провідний дизайнер Енді Тьюдор (Andy Tudor) підкреслив всі відмінності між Shift 2, GT5 і Forza 3.

«Все веселощі укладено в гонках, у відчутті адреналіну, в ходінні по вістрю ножа, водінні на межах можливостей авто і кастомізації машини від заводських установок до рівня, який у нас був у Shift 1.А також в можливості позмагатися зі своїми друзями », — пояснив він. «Це інша ідея в принципі. Ми хочемо дати все це геймерам. Ми хочемо зробити ще більш реалістичний геймплей ».

Хоча Shift 2 є продовженням серії Need for Speed, три самих найвідоміших для любителів рейсинга слова, «Need for Speed», були викинуті з назви. Як би там не було, в гру буде вбудована система Autolog, яка вперше з’явилася в Need for Speed: Hot Pursuit від Criterion.


Похожие публикации: