Resistance 3 вже повністю готовий від початку до кінця
Шутер Resistance 3 вже готовий від початку до кінця, за 8 повних місяців до релізу, як розповідає розробник Insomniac Games.

Джеймс Стівенсон (James Stevenson), менеджер компанії розробників сказав: «Мені здається … і нам необхідно бути обережними, обговорюючи стадію розробки … але у нас точно вже є велика частина контенту (2 роки розробки), але залишається ще багато роботи з опрацюванням. Вже можна грати від початку до кінця на диску, що трохи божевільно для гри від Insomniac. У нас залишилося ще багато часу ».

Ваш шиномонтаж xn—-7sbbfxk2ahbib3c2db.xn--p1ai

Стівенсон також відповів на кілька питань, відзначаючи, що підтримка 3D режиму та контролера Move до цих пір обговорюється.

Також він обговорив мультиплеер на блозі PlayStation : «Він новий і покращений. Мультіплеер зроблений з упором на проходження, а дія розгортається в різних локаціях по всьому світу ».

Креативний директор Маркус Сміт, раніше розповів, що в грі буде кооперативний режим з спліт-скрін:«М и постаралися надати двом гравцям можливість проходити одиночну кампанію, як в онлайні, так і на розділеному екрані»

Реліз Resistance 3 запланований на 6 вересня 2011 ексклюзивно для PlayStation 3.


Похожие публикации: