FIFA 12

9
Оцінка
Геймплей: 9/10
Звук: 10/10
Графiка: 9/10

Якщо ви не грали в це, то ви багато чого пропустили.

нема
Нові особливості

  • Движок Impact: движок стежить за окремими кінцівками гравців, намагаючись симулювати реалістичні зіткнення і точне виявлення ударів між гравцями. У ПК-версії гри цього движка не буде.
  • Поліпшений штучний інтелект: штучний інтелект навчився розпізнавати ризики пошкодження окремих частин тіла гравців. Наприклад, зловживання спринтом може негативно позначитися на футбольному гравцеві. Нова система «Видіння» пов’язана з лінією огляду гравця; тепер точний пас розміщеному позаду гравцеві провести дуже складно. Нарешті, штучний інтелект адаптується до гри, щоб здійснювати найкращі для команди вибори.
  • Нові арени і презентація: FIFA 12 містить 3 нові арени, поряд з новою презентацією камери і матчу.
  • Короткий дриблінг: легке натискання лівої стіки може викликати новий короткий дриблінг.
  • Інтерфейс користувача: гра містить зовсім нове меню.
  • Тактична захист: тепер можна захищатися куди більш просунутим способом. У захисті куди більшу роль стала грати захисна зона, а значення відбору м’яча принижено. Таким чином передбачається забезпечити набагато більш реалістична поведінка захисників.

Опис

Движок Impact

Impact Engine змінює анімації гравців, залучених в різні сутички. Движок підраховує імпульс 2-х зіштовхуються гравців і виробляє анімацію реального часу, вирішуючи, які частини тіла залучаються до зіткнення. Таким чином, створюється більш плавне і натуральне рух.

И теперь вот это все взять и перечеркнуть Как Рамос пришел — годик поработал, просрал Фулхему, а потом говорит «а что вы хотите что мы должны у команды Премьер Лиги Англии выигрывать». За подробностями заходите на сайт www.san-club.net

Інша особливість, реалізована за допомогою Impact Engine — «справжні травми». У попередніх іграх травми розподілялися випадковим і нереалістичним чином. Новий движок підраховує значення пошкоджень різних частин тіла, враховує тип пошкодження і т.д.; тепер гравці, занадто довго грають без замін, піддаються підвищеному ризику травми.

Тактична захист

EA заявила, що скарги користувачів на примітивність захисту враховані; в FIFA 12 немає нереалістичного пресингу з боку захисників а-ля FIFA 11. Розробники ввели «Зміст», згідно якому захисник слід всім діям нападаючого і утримує того на певній дистанції, якщо тільки користувач не пересуває лівий стік. У новій грі немає особливості автоотбора: щоб захопити м’яч, потрібно розраховувати час відбору, інакше нічого не вийде. Завдяки цьому дриблінг стає більш дієвим, оскільки відібрати м’яч складніше.

Pro Player Intelligence

Pro Player Intelligence — оновлення торішньої особливості Personality Plus, що працює майже так само. Штучний інтелект може адаптуватися і вивчати індивідуальні та командні потреби. Невелика, швидка команда типу «Барселони» буде використовувати своє технічну перевагу і утримувати м’яч на землі, тоді як більш пряма, працююча на контратаках команда типу «Тоттенхема» постарається пошвидше доставити м’яч вперед, для високих гравців типу Пітера Крауча. Приклад того, як гравці адаптуються під ситуації: вони майже ніколи не посилають пасів по повітрю для низькорослих гравців, натомість даючи пас по землі або намагаючись вибрати інші можливості.

Точний дриблінг

У попередніх частинах FIFA розробники намагалися поліпшити дріблінг більш майстровитих і технічних гравців. У FIFA 12 система дриблінгу абсолютно перетворена, завдяки Точному дриблінгу (Precision Dribbling). Тепер гравці знають навколишню область для дриблінгу: наприклад, перебуваючи близько до кромки поля, гравець уникає виведення м’яча за поле. Далі, що володіє м’ячем гравець може пересуватися меншими кроками, що уповільнює пересування, але забезпечує поліпшений контроль за м’ячем.

EA Sports Football Club і онлайн

EA Sports Football Club — новий онлайновий ігровий сервіс для FIFA, який згодом повинен з’являтися в кожній новій частині FIFA. Ідея «Футбольного Клубу» — додати глибину в онлайнову гру і дозволити кожному під’єднатися до свого улюбленого клубу. При першому запуску FIFA 12 користувач відповідає, якою його улюблений клуб, або який клуб він хоче «підтримувати» в EA Sports Football Club. Практично все, що користувач робить з цим клубом — як в онлайні, так і в офлайні — впливає на репутацію і становище клубу в різних глобальних і локальних таблицях лідерів.

EA заявила, що онлайнова складова FIFA 12 пережила революцію. Серед змін-новий режим Head to Head Seasons, варіація стандартних оцінюваних матчів, де окуляри ліги надаються за перемоги і нічиї; метою є проходженні 10-ти дивізіонів, кожен сезон яких містить 10 ігор. Всі гравці починають з 10-го, найнижчого дивізіону, а просування і переклад залежать від кількості очок, отриманих в кожному сезоні. Крім того, кожні кілька тижнів проходять пов’язані «кубкові» турніри. Мультиплеерная організація матчів розширена за допомогою «потокового» режиму, що пропонує ряд опцій.


One Comment on "FIFA 12"

  1. LOL 11.10.2012 в 21:40 - Reply

    Норм игруха )))

Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box