Гра The Darkness II

9
Оцінка
Графiка: 9/10
Звук: 9/10
Музика: 9/10

Дуже багато рiзних можливостей та прийомiв

не знайдно
Передмова

І знову привіт, це знову я. Так, я знаю, що на цю гру вже є купа оглядів, але, чорт, чорт, вона так офігенно, що я не можу втриматися. Що ми знали про цю гру перед релізом, коли ми пройшли максимум демо? Шутер від першої особи з позамежної жорстокістю, яка реалізується за допомогою двох змієподібна сутностей. Я теж так думав, але як виявилося це не страшилка, а скоріше драма. Так, через свою нетривалість гра нагадує фільм, але зате який!

Короткий зміст попередньої серії.

При початку нашої першої нової гри, гра (пардон за каламбур) запитає нас, чи хочемо ми довідатися, що було раніше. При позитивній відповіді на екрані з’являється не надто упереджений смикати типчик Джоні, який «шарить» і оповідає нам про все з самого початку. Ну, вдаватися подробиці про пітьмі не будемо, скажу тільки, що після створення світу Тьма живе в носіях. По 1 за раз. І ось, в 21 рік таким носієм стає Джекі естакади. Одинак ​​по життю, працював на мафіозну сім’ю. Він був не проти «дару», з його то роботою. Темрява давала йому неймовірну силу, але тільки коли немає світла. І вся мафія почала полювати на нього. Ясна річ, що він розкидав їх одного за іншим, якби не одне «але». У нашого Джекі була Дженні. Разом росли, дружили з дитинства, ну і само собою потім полюбили один одного. Але, мафіозі приходить в голову сама дурна думка — прикінчити Дженні. І тоді Джекі втрачає єдиний промінь світла в житті. Йому стає нема чого втрачати. Темрява допомагає йому помститися, але з часом він почав її контролювати і багато років не випускав її, але …

Нікому не зупинити ніч.

Одним прекрасним вечором ми вирушаємо в свій ресторан (а Джекі вже сам глава сім’ї). Там повно народу, нас чекають милі близнючки і тут бац! В однієї на місці очі з’являється кривава дірка, другу тисне фургон, а нам переїжджають ногу. Наш помічник Вінні береться тягнути нас, а ми поки маємо тільки відстрілюватися. Темрява само собою, ледве дізнавшись про лазівці починає рватися назовні. Рано чи пізно ми опиняємося прісмерті і, все-таки випускаємо пітьму назовні. Відразу ж слід барвиста сцена, де Джекі розчленовує кілька супостатів. Темрява заживає нам ногу і ми йдемо бити гадів.

Геймплей.

Гра являє собою шутер від першої особи. Само собою, головна відмінність у Темряві, а саме в двох щупальцях, бесе і здібностях. Зараз про все розповім детальніше.

Змієподібні сутності.

Відсотків 90 усієї жорстокості в грі зосереджено саме навколо них. У кожної своя роль. Метання штирів, балонів, пропелерів, навіть трупів, виривання дверей і т.д. — Справа лівої змії, а розламування, разрубание проводів і плоті — правої. Здавалося б, ПК часто страждає із за незручності гри з мишею і клавіатурою, але тут все реально здорово. Наскільки я пам’ятаю я міняв управління рук, але після їх установки на ліву і праву кнопку від «W» все пішло куди зручніше і веселіше, і незручностей ніяких вже не викликало. Досить зручно зроблено ще те, що предмети які можна підібрати, підсвічуються маленькою яскравою точкою, яка впадає в очі. При піднятті цього об’єкта не треба особливо цілитися у ворога, досить приблизно тримати його на мушці, а розумна рука сама кине снаряд куди треба. З її ж допомогою можна здійснювати ті самі жорстокі вбивства, які, як виявилося, залежать від того, який результат ви хочете отримати. Всього їх 4: перше — вбивство з метою поповнення здоров’я, друге — збільшення запасу патронів, третє — прискорення перезарядки здібностей, четверте — Тьма дасть нам потужний щит, який при бажанні можна так само запустити у ворогів як лезо. Теж цікаво рішення, як мені здається. Так чи інакше ми вимушені використовувати ці страти. Ще у трупів ми можемо жерти серця. Це дає менше здоров’я, ніж перша страта, але іноді краще використовувати іншу, а здоров’я відновити за допомогою сердець. Права ж рука, як я вже сказав, розрубує всі і вся. Якщо рухати мишку вліво-вправо, то рука хлистнет горизонтально, а якщо верх-вниз — вертикально.

Такий злий, але такий кумедний.

Другий наш бонус, який нам дарує Темрява — маленький ніколи не сумує бісеня. Незважаючи на те, що це всього лише допоміжний персонаж, дуже колоритний і запам’ятовується тип. Чим то нагадує міньйонів з «Оверлорд». Теж невисокий, згорблений, веселий і любить вбивати. Своїми фразочками він не раз змусить вас посміхнутися, а ближче до кінця гри, мякго кажучи, здивує своєю благородною. Що стосується його як бійця, то в нашому світі він померти не здатен, тому підставляється як може. У відкриту йде на ворогів, стрибає на них як жокей у L4D2, розламує черепа, вириває кадик і т.д. Реально корисний союзник. І, до речі, пару раз нам доведеться вселитися в його тіло і тоді гра перетвориться в недовгий, але стелс.

Здатності.

За вбивства ворогів ми будемо отримувати окуляри темної сутності, а в спеціальних місцях купувати на них різні поліпшення. Всього 4 древа, але, як мені здається, не всі здібності так вже й корисні. Особисто я взагалі не поліпшував древо з прокачуванням зброї, але зате відкрив одну ділову спроможність. Якщо її придбати іноді замість сердець у трупів будуть залишатися чорні діри. Хапаємо її, запускаємо у ворогів і милуємося, як вони туди влітають. Всі страти так само купуються тут. Так само можна зробити так, щоб в тіні біля Джекі з’являлася справжня броня з Тьми, а можна хапати біса і кидати його в далеких ворогів, щоб відвернути. Він розумний, розбереться що робити. До речі, коли його хапаєш він видає «ой, ой, трохи легше, я боюся висоти» і ще парочку фраз. Є ще 2 здібності, які можна активувати — рій і зброю Тьми. При першій Джекі випускає комах, які оглушають супротивників, а при другій зброя стає могутніше і не витрачає патрони. Ці здібності можна покращувати, збільшуючи тривалість дії, або швидкість перезарядки, хоча це саме вони перезаряджаються треті здатні. До речі! Ще на рівнях заховані реліквії. Вони дають відразу багато очок суті, але їх всього пара — трійка на рівень. Якщо увійти в меню, то буде показано скільки їх всього на рівні.

Ну і само собою, щоб все це чудо працювало нам потрібно вимикати всі лампи. Якщо Джекі увійде на світло, то екран відразу потьмяніє, так що, ви відразу помітите.

Доїхала нормально. Цілу, твоя дах.

Часом звична дійсність зміняється на психушку. Там будуть усі знайомі обличчя, але вже не в якості мафіозі, а в якості лікарів, пацієнтів та санітарів. Запам’яталося, як один з наших прана сказав «Я одного разу з’їв клоуна … І сміх і гріх». Ну так от, в цій психлікарні ніхто не вірить Джекі, а Темрява і мафія всього лише сни, які герой приймає за реальність. Ну, принаймні, так лікарі кажуть. Та й Джені тут жива … Психушка зроблена настільки здорово (атмосфера, діалоги), що сам починаєш сумніватися, а раптом і все це правда, і Джекі реально хворий? І такі сумніви тривають практично до кінця гри.

І ще дещо.

Зазвичай в оглядах я не звертаю уваги на такі речі, але тут це варте уваги. У гри просто незабутня атмосфера. Так, графіка тут незвичайна, але це із за того, що гра зроблена по однойменному коміксу. І що ще більш порадувало, так це російська озвучка. Так, так, саме РОСІЙСЬКА! Досить часто локалізація кульгає, але тут … Якщо закрити очі, то по інтонації, по манері говорити можна дізнатися персонажа. Говір люблячої героя Джені немов пестить вуха, вона грайливо запрошує нас танцювати, або кличе за собою в парк. З перших секунд можна зрозуміти, що Джонні злетіли з котушок хлопчина, який боїться і чиха крутих дядьків. Голос головного гавнюка просочений спрагою опанувати Тьмою, а запал біса взагалі дізнатися найпростіше. І не даремно на початку огляду я сказав, що це не страшилка, а драма. Герой одного за іншим втрачає дорогих йому людей, Темрява і вороги не дають спокою, а Дженні … Не буду говорити, але сюжет в грі затягує. І після всього цього карйне несподіваний, але зворушливий фінал добиває. В хорошому сенсі слова.

Разом.

Так, гра вкрай жорстока, але якщо пограти в неї і придивитися, то виявиться, що це все набагато глибше. Хочеться сказати «спасибі» розробникам за чудово створених персонажів, атмосферу, межміссіонние одкровення Джекі, сюжет. У мене рідко виникає таке бажання, найчастіше після ролевкок, але це виняток. Одна психлікарня чого вартий. Гра досить коротка, я її пройшов годин за 5, але зате не встигає набриднути і виглядає реально як хороший фільм «не для всіх». Якщо ви отримуєте задоволення від шматуванням собі подібним і прихильник атмосферних ігор, то вкрай раджу. Не пошкодуєте.


6 комментариев on "Гра The Darkness II"

 1. Юрій 11.09.2012 в 23:44 - Reply

  Гарний блог. Так тримати і траффік піде) Бажаю успіхів!

 2. Юрій 11.09.2012 в 23:46 - Reply

  З другого разу тільки зміг правильно ввести капчу) ніфігашеньки не зрозуміло..

 3. admin 13.09.2012 в 08:39 - Reply

  спамлять багато :(

  • Priti 14.11.2012 в 23:21 - Reply

   Pin my tail and call me a donkey, that raelly helped.

 4. Oceane 14.11.2012 в 23:54 - Reply

  Finding this post has asnweerd my prayers

 5. Pharme690 25.11.2012 в 13:34 - Reply

  Hello! gcecfec interesting gcecfec site! I’m really like it! Very, very gcecfec good!

Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box