Magicka

8
Оцінка
Гейплей: 9/10
Графіка: 8/10
Звук: 8/10

гениальная идея крафтинга магии, затейливое управление

Явно млявий сюжет, що навіває тугу синглплеер
Візьміть 1 літр води, додайте дрібку блискавки, оберніть все це щитом і покладіть перед собою, щоб довести найближчих монстрів до відчаю. Ні, це не кулінарний рецепт божевільного — це Magicka, гра, де можна крафт пасочки з магії і закидати ними неугодних мобів.

Сюжет

Навіщо вигадувати цікавий сюжет, коли одна геніальна ідея — крафтінг магії, вже є!? Можна зробити банальне подобу магічної школи, щоб провести гравців через навчання, а потім стусаном відправити боротися з різноманітними мобами. І все це заради однієї святої мети — порятунок Землі від якогось страшного мага, який раптом зірвався з ланцюга і хоче поневолити або знищити всіх і вся.

http://www.worldmc.ru классная коллекция музыки: от западных стилей до ирландского фольклора

По дорозі, звичайно, щоб підтримати мотивацію, гравцям зустрінеться дивний товариш по імені Влад, який на самій-то справі є вампіром (тсссс … нікому не кажіть!). Геймерів навіть закинути в минуло-майбутнє в світ якихось не зовсім адекватних літаючих каменів, десь на кордоні розумного і божевільного марення.

В результаті, ви врятуєте не одну село, відразу не одного страшного боса, включаючи друїдів, смерть (ту саму, кістляву і з косою) і самого великого і злобного мага. Все це злегка приправлено гумором і скандинавською міфологією, щоб розбавити навіває тугу.

Геймплей

Але якщо сюжет, чесно сказати, підкачав, то геймплей зроблений на ура! Найцікавіше тут — возитися з різними елементами, комбінуючи їх і тестуючи на проф-придатність — наскільки якісно вийшла суміш зносить натовпу нападників монстрів.

Основних магічних елементів налічується 8 штук. Причому, комбінувати абракадабру або «йцукен» не вийде — деякі елементи, як вода і вогонь взаимоуничтожаются. Є також і два не дуже основних — пар і лід, але які постійно використовуються в самих крутих мажках, типу армагеддона або удару блискавки.

Що примітно, магіями не тільки можна кидатися, як традиційним файерболлом, а й поливати ворогів променем або потоком, закладати міни-пастки (природно магічні) і навіть зачарувати меч, щоб тріснути їм сильніше по лобі дуже нахабного моба. Також якусь магію можна скастовать на себе, наприклад, вогонь. Причому підпалювати себе в прямому сенсі доводиться досить часто в якості швидкої сушарки. Адже коли маг промокає — він не може використовувати блискавку — струмом б’ється.

Але найцікавіше тут — управління. Кожному з 8 елементів на клавіатурі виділена своя кнопка, тому комбінування магій, щоб накастовать армагеддон стає шаленою танцем пальців по клавіатурі. Управляти магом доводиться мишею, попутно використовуючи три традиційні клавіші для додання різних ефектів вашому магічному рецептом. До управління доведеться звикати відносно довго, але максимум через пару вечорів ви відчуєте себе справжнім магом!

Синглплеер

Говорити про одиночній грі просто не хочеться. Після декількох рівнів та вивчення основних магічних комбінацій все починає швидко набридати. Гра просто душить своєю одноманітністю і лінійністю, незважаючи на часту зміну локацій і ідею крафта.

Грати в такій синглплеер набридає вже після 5 рівня, а всього їх в грі — на один більше дюжини.

Мультіплеер

Мультіплеер — саме те місце, де розкривається весь сенс гри! Удвох, утрьох або учотирьох проходити кооперативний режим стає (раптом!) не просто цікаво, але навіть захоплююче! І все це завдяки відключеному friendly fire … Тобто цілячись в мобу (а прицілювання як такого в грі немає), випадково потрапити в свого товариша, яким-небудь смертовбивча заклинанням — як два пальці об асфальт. Лікувати своїх побратимів по ціпку все ж можна, як і тушкувати, заморожувати, обливати водою і т.п. І все це призводить до кумедних ситуацій, коли основна мета в грі йде на другий план.

Уявіть собі, ваш друг промок і хоче поcушіться, але не може знайти потрібну клавішу. Тут ви вирішуєте йому допомогти і злегка обдає його вогником, і в цей самий момент він раптом виявив потрібну клавішу, що призвело до самозаймання горе-мага. Тепер ваш друг бігає як очманілий, весь у вогні, і шукає потрібну кнопку, щоб згасити … І так до нескінченності.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box