Need for Speed: ProStreet

10
Оцінка
Графiка: 10/10
Геймплей: 10/10
Музика: 10/10

У геймплеї власне і полягає креатівновсть гри

не знайдно
Передмова

Для початку привіт мій дорогий читачу. Перш ніж почати хочу відразу вибачитися за неточності в огляді, так як цю гру я не пройшов до кінця. Навіть з 4 рази з твердим наміром її пройти. Гра швидко набридає, незважаючи на те, що Black Box в цій частині проявила фантазію і креативність за що її власне і похвалили. І так почнемо.

Сюжет

Серія NFS ніколи не блищала особливо сюжетом. Винятком є ​​MW і нещодавно вийшла The Run. І все так коротко про сюжет. Райан Купер (імовірно головний герой MW і Carbon) перебрався з вуличних гонок на легальні, але і на них не все так просто. На легальних гонках є свої круті хлопці, яких потрібно перемогти. Коли круті хлопці будуть нервово палити в сторонці від вашої крутості треба буде виграти у короля легальних гонок. І власне все. Сюжет дуже схожий на MW. Круті хлопці яких потрібно уделать і злий чувак на десерт. І що найдивовижніше, що наступні ігри із серії теж схоже на MW. Правда в Undercover сюжет інший, але Black Box запозичила сюжет у подвійного форсажу. Так що після MW фантазія у студії закінчилася. Радує, що в The Run сюжет оригінальний, але це вже зовсім інша історія, в якій є свої мінуси.

Геймплей

У геймплеї власне і полягає креатівновсть гри. У відмінності від Carbon’а тут з’явилися нові перегони такі як ділянки і їзда на двох колесах (не знаю як називається ця гонка). Зробили різновид гонки «коло» (у грі грип). І нарешті зробили те, що так довго чекали — систему пошкоджень. Тепер в грі може відвалитися все, що душі завгодно. Так само відбувається і деформація кузова і все це впливає на швидкість машини. Не те, що в попередніх іграх. Можна було врізатися в машину або будинок на швидкості 300 км \ год і на машині з’явитися всього лише парочка подряпин і розбите лобове скло. Так само є й інші, маленькі зміни на які мені не хочеться витрачати моє і ваше час.

Аудіо

З цим у студії ніколи не було проблем. У кожній грі з серії є свій трекліст, який сподобається кожному. Так само не можна не звернути увагу на нашу озвучку. Найдивніше те, що наші локалізатори нормально озвучили гру О.о. Одна з небагатьох до якої неможливо причепитися. Але раз не накосячілі наші хлопці, то за них накосячілі Black Box зі своїми репліками. Косяк в тому, що коментатор неначе зациклився на нашому гонщику, весь час на протязі всієї гонки він говорить Райана Купері. Як ніби інших гонщиків немає. В озвучці Фоменко це дуже нерозумно звучить. Фоменко захоплюється Райаном Купером, як 13-ти річна дівчинка на фільм сутінки. Радує так само що коментатор не один. У нашій озвучці другий коментатор мені більше нагадує по своєму акценту Рашида, який торгує шаурмою в ларьку.

Графіка

Тут Black Box як не дивно, порадувала. Деталізовані текстури, різноманітні намети і кулі з оригінальними формами і візерунками, які укрошают трасу. Навіть у undercover графіка гірше (в основному через простору). Так само добре промальовані дівчата моделі (тільки вони всі інші люди хреново промальовані).

Підсумок

Хтось вважає, що гра хороша і виділяється на тлі інших ігор з серії, але інші ніяк не можуть відвикнути від MW і така різка зміна їм не сподобалася. Особисто, на мою думку гра хороша, але щось в ній не вистачає або я просто не люблю гонки. Ось і все і скажу вам, що огляд на гру такого жанру нелегко зробити, особливо тоді, коли граєш в такі ігри по разу за три роки. Але думаю щось у мене таки вийшло. Спасибі що витратив час і прочитав цей огляд мій дорогий читачу. Грай в хороші ігри до нових зустрічей!


4 комментария on "Need for Speed: ProStreet"

 1. LOL 11.10.2012 в 21:39 - Reply

  Игра не очень,старенькая

  • Kamren 14.11.2012 в 12:23 - Reply

   Your article was excellent and erdtuie.

  • Amelia 17.03.2017 в 12:12 - Reply

   Going to put this arlitce to good use now.

 2. admin 26.10.2012 в 09:53 - Reply

  Класика, але вже представлені і нові Need for Speed на сайті)

Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box