Saints Row

8
Оцінка
Гейплей: 8/10
Графіка: 8/10
Звук: 8/10

хороший сюжет

немає
Привіт всім хто читає цей огляд і боьшой подяку тим хто поставив лайк). Сьогодні реч піде про гру Saint Row the Third, знаю, знаю зараз почнеться «та скільки можна, про її вже й так стільки оглядів написано» нууууууу про що знаю про те і пишу. Аааа мало не забув не судіть ласка строго це все ж мій перший і сподіваюся не останній огляд.

www.wow-lady.ru поможет тебе всегда оставаться привлекательной и быть неповторимой. Последние статьи мира моды находятся там

I Сюжет

Такс ну сюжет цієї гри мені нагадав тепично фільм про мафіозі двотисячних, але зараз адже мова не обімніть і моїх спогадах вірно? І так сюжет зав’язаний на помсти, на помсти святих з третьої вулиці за смерть свого ватажка Джоні Гета, якого вбиває глава злочинного співтовариства «Синдикат» Філіп Лорен.

II Опис

Saint Row the Third — це Шутер, бойовик, преключенія і величезна жменю чорного гумору в одному флаконе.От кторого не варто чекати такої фізики як в GTA IV

Ну приступимо до опису: дії гри розгортаються вже в новому місті для тих хто не в курсі дії попередньої частини гри розгорталися в місті «Стілуотер», зараз самі дії переносяться в місто «Стілпорт» в який Святі потрапили після невдалого пограбування банку і везіта з подальшим втечею на літак банди Синдикат.Після того як ви потрапляєте в «пісочницю» то пак в місто, починається вашь шлях до покаренная нових висот.В грі ви зіткнетеся з трьома видами банд, ну що ж розберемо їх по подробней

1: вже знайома нам банда Моргернштерн саме зніми ми встетілся на літаку — зграя, керована Феліпе Лореном. До речі Пилипко не довго буде нам докучати потомучто, вже практично на початку гри він «невдало покатається на ліфті».

2: Лучадори-на мій погляд найсильніша банда входить до спільноти «Синдикат». Їх ватажок, зірка своебразной суміші реслінга і боїв без правил, на прізвисько Кілбейн.

3: Декер — хакери, одягнені в стилі стім панк, якщо лучадори самя сильна банда то ці сама слабка, але в теж час доведеться попотіти з їх унікальним (дуже сильно дратівливими) юнітамі. Їх ватажок млинець да кнему це слово навіть не підходить він швидше за все Головний задрот його задротское величність Мет Міллер.

Ну тепер трохи про самого Стілпорте, місто поділено на кілька частин (районів), понему скрізь розкидана всяка всячина для отримання досягнень, ще є можливість купувати (будівлі, магазини). до речі про магазини в грі існують магазини одягу і зброї, так як з одягом все ясно, так от зброя підносить приємний сюрприз — його можна улутшает причому покращений ці дуже значні.

У грі присутня велика кількість як військової так і цивільної техніки речі цивільні машини і мотоцикли можна нехило затюнингован.

III Оцінка

Перед тим, як я напишу свою оцінку цій гру я хотів би написати те що на мій погляд подальшим серіям ігор GTA слід запозичити у Saits row The Third

1: Бойова система — в сейнтс рів вона просто радує своімразнообразіем.
2: Більше сміхота ну звичайно не стільки скільки в сейнтс рів.

Ну ось і дісталися ми до моєї особистої оцінки цій грі. На мій погляд ця гра залужівает 9.5/10 як бачите зовсім трохи не дотягла до 10 на мій погляд потрібно билоби ще підтягти фізику в грі.

 

Всім поки з вами був Clickk і не судіть сліжком вже строго це все таки перший огляд.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box