Sniper Elite V2

9
Оцінка
Графіка: 8/10
Сюжет: 8/10
Музика: 10/10

Чудова графiка

баги
Oбратно в Inferno

Пам’ятаю ще в далекому 2005 році зимовими вечорами, грав в першу частину цієї гри, на той момент гра була не звичайною, цим вона і чіпляла гравців.

І ось вже майже 7 років пройшло з того моменту як вийшла перша частина, і ось 10 травня 2012 з’являється Sniper Elite V2!

Sniper Elite V2 це все ж не сиквел, це просто перезагруженная гра, на новий лад з новими комп’ютерними можливостями, грубо кажучи, як фільм «Людина павук» начебто і схожа на першу частину сюжетом, а ніби й щось новеньке.

Хто ж цей Sniper Elite?

Це той же Карл за якого ми грали в першій частині, ми так само блукаємо в Берліні, який здає квартал за кварталом, кожен день радянським солдатом!

Ми виконуємо завдання від особи елітного снайпера США і повинні дістатися до вчених-ракетників і роздобути у них все зведення про секретний зброю помсти, але якщо не вийде їх витягнути то вихід один, вбити!

Реалістичність

Та тут все ж реалістичність Тобто, навіть якщо ви мало не впритул будете стріляти з пістолета ви можете промахнутися, я мовчу з приводу автомат Томпсона, у якого якщо затиснути гашетку буде скажений розкид.

Так само і у снайперської гвинтівки, вам треба стежити за своїм серці биттям, дивитися за напрямком вітру і швидкістю пересування вашої мети, так як будь-який промах майже відразу видасть ваше місце розташування.

Хоча якщо ви граєте на рівні складності «Новачок» то можна навіть не задумиватся про режим стелс і інші приблуди, вся гра здасться вам легкої і нудною.

Стелс

Багато говорять що сенсу в Стелсі тут нету, хм … ну значить люди грають на рівні «Новачок» і все своє життя вони звикли до гри Splinter Cell.

Як не гляну будь-яке відео або ще щось з в’язане з Sniper Elite V2, відразу бачу коментарі «а Splinter Cell крутіше, а цей снайпер овно» ну давайте не буде забувати скільки вкладають грошей розробники в Splinter Cell, були б у них такі ж можливості, я вважаю що і гру зробили б по-іншому.

Так що раджу, тим хто почне грати в SE V2 відразу почати на рівні складності «Елітний снайпер».

Режими

Є як і одиночна компанія, для гравців які не хочуть або просто не можуть грати з іншими гравцями, ну і звичайно спільні кооператив і додаткові режими які можна буде пройти на приклад з одним, або з простим рандомно гравцем.

Моя вам порада, знайдіть на будь-якому форумі людину який буде зі зв’язком і адекватний, тоді буде легше всього проходити совместку, а то багато гравців можуть просто вийти по середині міссіі.Кроме простого спільного кооперативу, є різні види режимів.

Убивчий рахунок: Це, так би мовити перевірка на міцність, лізуть десятки солдатів і ви повинні відстрілюватися від них і вбити якомога більше.

Бомбування: Вам доведеться встигнути знайти деталі до бомбардування і почен танк або автомобіль.

Двійка: Найцікавіший на мій погляд режим, один гравець грає снайпером на даху, другий бігає з автоматом і виконує роль навідника, позначаючи для вас цілі біноклем.

Так само є і мультиплеер, що на мій погляд теж не погано, хоч і режимів в ньому всього два (TDM і DM) і максимальна кількість гравців всього 12.

Але якщо ви не любите сидіти за 5 хвилин і вдивлятися що б побачити промайнуло супротивника, то я думаю вам не сподобатися мульплеер.

Одиночна компанія

Дуже швидко скінчився, хоч тут і 12 місій не рахуючи місію «Вбити Гітлера» все одно мало … а грати в мультиплеєр, чесно не для мене, максимум недельку по годинки і все … на більше мене не вистачило.

Так само як і в спільний кооператив, та можна вбити пару вечорів після роботи, але не більше, вона дуже набридає.

Часто мене просто вражає гра своєю безглуздістю, радянські війська за допомогою захоплених у фашистів ФАУ-2 збираються розбомбити Лондон. WTF?

Косяки з формами, одні в літній формі, але через пару солдатів з’являються в зимовому обмундируванні.

Графіка

Так згоден, графіка тут прекрасна, красиво промальований зруйнований Берлін.

Косяки є з цим згоден, але все ж не буде забувати що це не EA або Activision, так що з фінансами тут тяжко.

Ну і звичайно сама система X-Ray, я думаю що не хто не буде зі мною сперечатися що вона зроблена, офігенно! цей слоумо летить кулі, яка потім пробиває легеня і серце, або виносить на проч шийний хребець, зроблена все ж якісно

Загальні думка про гру

Та такою грою мало кого здивуєш в наш час, так як є той же Sniper: Ghost Warrior 2 і Splinter Cell да навіть Hitman.

Але по мені гра вийшла нормальною, так не суперські і не шедевром, але вона не дратує і не дратує, для мене вона дуже приємна на вигляд.

Бука звичайно переробила майже все, як і в першій частині, всі діалоги інші, та й сюжет змінений. (Вдалося по грати в американську версію)

Так само не можу зрозуміти чому зробили мультиплеер ексклюзивним для PC коли на консолях вона коштує від 2000руб. (Я особисто був у шоці і не став купувати її для PS3, хоча спочатку думав пограти саме там)

 

PS

Не можу зрозуміти видання гри для PC, я купив коробкове видання за 570 руб. отримав постер, шеврон «Sniper Elite v2» який так само може і приклеїться простим праскою, сам диск з грою і все.

Але за 1200руб. я отримаю пілотку, додаткову місію «Вбити Гітлера» той же постер, і чуйна інший шеврон, керівництво по грі, диск з ігрой.І от чесно кажучи за таку дурницю я повинен буде заплатити ще 600 рублів? це маячня, хоч я і не скупий, але все ж вважаю це як мінімум маренням і викачуванням грошей.

Для порівняння я візьму видання Max Payne 3 (я не кажу що саму гру а просто видання) теж коробкове так сказати Deluxe Edition, за 650 руб. я отримав на багато більше майже за ті ж гроші, я вже мовчу що сама гра чудова.


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box