Test Drive Unlimited 2

8
Оцінка
Гейплей: 6/10
Графіка: 9/10
Звук: 9/10

видовищна

млявий сюжет
Сюжет

Пару слів про сюжет.

Сюжет в TDU 2 оригінальністю не відрізняється. Знову ж потрібно брати участь в чемпіонаті вигравати кубки і т.д. Спочатку головному герою пропонують вибрати б / вушну тачку щоб порвати всіх своїх суперників. Потім він заробляє бабки, стає все крутіше і повагу до нього зростає. Відкриваються круті машини, нові будинки і магазини.

Геймплей

Тепер про геймплеї.

Гра спочатку порадувала появою фарбувальної майстерні, але вже потім стало зрозуміло, що в ній набір вінілів невеликий, та й режим їх накладення якийсь кривий.

Приємне нововведення — герой тепер може вільно пересуватися по будинку! Як і в першій частині героя можна одягати в будь-який одяг, міняти зачіску і риси обличчя. Тільки в першій частині це все робилося через гардероб, а в другій для цього відведені ще перукарня і центр пластичної хірургії.

Розробники додали автошколи за різними категоріями і це дуже радує! З’явилися завдання нового типу, не підвези, перевіз, хоча таких теж достатньо.

Дуже засмутило мала кількість радіостанцій, але найгірше це те що не можна продавати трофейні тачки, а то мене вже від рожевого мустанга нудить. Та й кермо на поворотах (якщо граєш на клаві) сильно смикає, але з часом звикаєш.

Загалом геймплей на шісточки.

Переходимо до графіки

Графіка

Якщо чесно, то графіка шкутильгає — старий движок дає про себе знати, але при вигляді великої кількості пейзажів, забуваєш про графік — так красиво вони опрацьовані.

Так як тепер можна кататися і по пересіченій місцевості розробникам довелося попрацювати над грунтовими дорогами, деревами, ландшафтом і я думаю вони впоралися!

 


Залиште свою думку

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box