Ріфт дала тріщину і виявилася не готова до свого відкриття
Відразу після запуску 23 лютого серверів онлайнової гри Rift (пер. з англ. «Тріщина»), стався гігантський наплив гравців, який розробники не змогли передбачити. В результаті чого, сервера моментально заповнилися. Багато нових гравців стали зазнавати труднощів з підключенням до гри. Гра видавала повідомлення, що сервер переповнений і пропонувала почекати в черзі з 1089 чоловік, що за оцінкою самого сервера виливалося в 3:00 20 хвилин (див. доданий скріншот). Невідомо, чи планує Trion Worlds найближчим часом збільшити кількість серверів.

Хотите поиграть www.bravica.org ? ЭТо можно сделать на сайте bravica.org

Гра стартувала 23 лютого для тих, хто замовив гру заздалегідь. Для всіх інших офіційна дата релізу призначена на 1 березня в США і 4 березня У Європу.

RIFT — нова фентезійна MMORPG, розроблена компанією Trion Worlds. Колись прекрасний край, відомий як Телара, піддається нападу загадкових тріщин. Величезний вибух зробив місцевість Телари та інших плоских світів розірваної і тріснула. Могутні і зрадницькі, ці тріщини з’являються, коли площина перетинається з магічним Вардом, що захищає Телару. Тріщини створюють отвори для вторгнень, через що йде знищення земель і людей Телари.

Телара більше не в безпеці. Вторгнення можуть відбутися в будь-який момент і в будь-якому місці, і загроза зростає. Для порятунку світу сформовані дві великі фракції, Стражі і Непокірні. Кожна фракція діє своїми методами і намагається послабити другу.

Про природу тріщин відомо небагато, але теларанскіе вчені, історики і священики прагнуть знайти загадки, супутні масивним плоским тріщинах. Люди Телари вірять, що тріщини викликані безпосередніми атаками по магічному Варду, навколишнього Телару.


Похожие публикации: