Rift надасть бонуси Team Fortress 2
Team Fortress 2 перейшла дорогу готується до виходу онлайн рольовій грі Rift. Trion аносіровала, що в грі з’являться бонусні предмети.

Як повідомляє Shacknews , попередньо замовляючи Rift до 1 березня геймери отримають доступ до ексклюзивних рукопашним зброї в Team Fortress 2: Sharpened Volcano Fragment і Sun-on-a-Stick.Обидва типи озброєння з’являться в арсеналі геймерів після релізу Rift. До всього іншого, Team Fortress 2 отримає нове досягнення під назвою «Riftwalker», яке отримає той, хто зможе убити ворога на повал за п’ять секунд після виходу з телепортери. Після релізу Rift, геймери отримають код, який відкриє доступ до всіх бонусів в Team Fortress 2.

Новости stroikakv.ru

Складно сказати, скільки фанатів шутера гратимуть в MMORPG і навпаки, але хто б не хотів роздерти ворогів розпеченій магмою?!

Rift — багатокористувацька рольова онлайн гра в жанрі фентезі, розроблена компанією Trion Worlds. Гра була представлена ??в травні 2009 року, а перший трейлер до неї з’явився на Electronic Entertainment Expo, а також на програмі Spike TV Video Game Trailers в 2009 році.

У грі представлено 4 основних класи: воїн, клерика, розбійник і маг, де кожен початковий клас може вибирати з п’яти унікальних підкласів. Раси в грі розбиті на дві фракції: Правоохоронці та Непокірні. До коаліції вартою входять Гноми, Вищі Ельфи і Матосіан, а фракція Непокірних складається з Бахмена, Ет і Келар


Похожие публикации: