Рон Гілберт переробив би битви в DeathSpank
Рон Гілберт (Ron Gilbert), творець серій Monkey Island і DeathSpank, розповів у своєму інтерв’ю дляWired , що переробив би DeatSpank. За словами Гілберта, якби в нього був шанс, він би зробив битви в грі більше схожими на головоломки.

«Я, можливо, зробив би систему битв більш інтелектуальною», — говорить Гілберт: «Я б не фокусувався на прорубаніе крізь натовпи ворогів, але швидше провів би механізм битв в стилі пазлів.Гравці не повинні кидатися з головою у місиво. Битви повинні визначатися ситуацією, щоб гравці задавалися питанням — які пристосування вони можуть використовувати в різних ситуаціях.

Ви повинні сказати собі: «Гей, я можу використовувати контроль натовпу або може для цієї ситуації краще підійде стійка до льоду броня». Буквально перетворити битви в головоломки. Мені здається, це трохи допомогло б людям замість клацання по кнопці до тих пір, поки персонаж не проб’ється крізь потік ворогів ».

Як приклад Гілберт назвав Dragon Age: Origins, який пропонує менш стрімку і більше стратегічну систему бою. Але Гілберт негативно похитав головою на питання схожості ідеального DeathSpank і Dragon Age.

«Не в сенсі покрокової природи бою», — говорить Гілберт: «У сенсі наявності інтелектуальної складової. Ви можете бачити, що в іграх виходять інтелектуальні елементи, але не багато. Я б витратив більше часу на створення такого роду боїв, щоб зробити їх трохи краще ».


Похожие публикации: